Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Tuh ya neyse bu hafta toparlarsın artık. Evde olmayınca bozuluyor malesef diyet.
Hem o gelenler kilo değil zaten cabuk giderler

Hadi inşallah canım

Her gün menünü mutlaka yaz biz de bir kontrol edelim. Ama ağzına attıgın bir tane leblebi bile olsa yaz tamammı

Yuhh :KK57::KK57::KK9::KK9::KK9::KK9:

Direniyor vücudun uzun süredir diyet yaptığın için. Sporunu ve suyunu arttır biraz daha

Yeni mi uyandın canım? Aç karna tartıldın dimi
evet ac karnınan kıyafetsız tartıldım hatta ıkı uc kere tartıldım valla ben +bır kılo beklıyodum acaba sandıgım kadar cok kacırmadımmı nedir Kafayı bozmusum dıyetle :KK70:

Salata yogurt bol bol ye sorun yok :KK66: nohut da ye ama porsiyonlarin kucuk olsun. Corbalara gelince hic de sandiginiz kadar masum degiller :)) icinde un,makarna,pirinc,bulgur olan her corba kalorilidir. Sebze corbasi ideal olani :KK66: ama illa icmezsem olmaz derseniz ogununuzu sadece corba ve salatayla yapin. Yaninda baska yemek yemeden.
Benim corbamin icinde un pirinc bulgur yok makarna ne alaka onu anlayamadim. Zaten o cicekten topu yopu 1 kasik girer bi kasenin icine

Merhaba kizlar adana bana yaramadi + lardayim

Gecen pazartesi 80.2
Bugun 80.9
Fark +700

Cuma ya gorede +1.4 :KK43:
Olsun canım çok almamışsın moral bozmak yok devam bende sabitim bak :KK49:
Kilo bildirimi yapıyorum 58:KK57: çok sinirlerdeyim bugün gram oynamamış:KK61::KK61::KK61:
biz nasıl kilo vercez...
Bende sabitim ne vermişim ne almışım gram aynı yemek şeklimi değiştirdim canım pilavı kestim hepten ekmek en fazla 1 dilim oldu şekere tatlıya son spora ağırlık vererek devam edeceğim:KK51:
GÜNAYDIN KIZLAR İŞYERİNDEYİM RESİM YÜKLEYEMİYORUM
BAŞLANGIÇ 68,4
İLK HAFTA 65,4
GÜNCEL 62,9 HADİ HAYIRLISI
Çok iyi canım maşallah:KK9:
Benim aynı :KK43: hiç şaşırmadım
Benimde aynı yemek şeklimizden ve spor azlığından diye düşünüyorum ben değiştirdim:KK51:
Pcos hastalari sogan kuru yaparsa kist olusumu olabilir canim dikkatli ol. Ayrica 30 dkyi gecmeli pilates yada kardio :KK66:
Genelde pco hastalarına öneriyorlar diye duymuştum canım çok fazla kistcik var zaten:KK43:Ebru Şallının videolarına bakıyorum işte squat o gün ki ödevim neyse plankla beraber yapıyorum artı pilates 30 dakika olarak başladım bakalım 1 akşama ne kadar sığdırabilirim başka yapacak aktivitem kalmayacak gibi 8 de yemek masasından kalksam ki bugün kuru fasulye yapıcam rahat 9u bulur etrafı toplamam 1 saat ayırsam:KK57::KK70:
bu hafta dedıgım gıbi annem gıttı dıye yemelere verdım kendımı e dogum gunum misafirlerim derken hıc dıkkat etmedım ama korktugum gıbı olmadı :KK57:
baslangıc 68.9
gecen hafta 67.1
bu hafta 67.2
yani +100 gram almısım bu korkuda bana ders olsun

Çok fazla değil canım olsun devam vereceğizEn Büyük KK:KK49:

kızlar acil olarak diyet yemek istiyorum sizden:kk77::kk77:.sebze yemegi:kk77::kk77: neler yapabilirim ve nasıl pişirsem daha düşük kalorili olur?

charmant charmant Tombuldut Tombuldut Evelynn Evelynn Selvos88 Selvos88 THEY- THEY- @elinzehira nehirnil111 nehirnil111 queenEb queenEb @EMELinEMELi kedilerkediler kedilerkediler

diyet olarak tam olmasada ben ıspanak yemegı yapıyorum az yaglı az salcalı azıcıkta kıyma.
karnıbahar yemegı yapıyorum patateslı kıymalı yapsamda kociş patatesten vs yıo ben karnıbaardan yıyorum oda guzel oluyo.
kabak oturtma yapıyorum domateslı kıymalı yagı salcası cok fazla olmadan.
yada türlü yapıyorum domates patlıcan patates kabak vs bunları yedıgım halde gayette guzel kılo verıyorum kacırmassam

Olsun canım çok almamışsın moral bozmak yok devam bende sabitim bak :KK49:

Bende sabitim ne vermişim ne almışım gram aynı yemek şeklimi değiştirdim canım pilavı kestim hepten ekmek en fazla 1 dilim oldu şekere tatlıya son spora ağırlık vererek devam edeceğim:KK51:

Çok iyi canım maşallah:KK9:

Benimde aynı yemek şeklimizden ve spor azlığından diye düşünüyorum ben değiştirdim:KK51:

Genelde pco hastalarına öneriyorlar diye duymuştum canım çok fazla kistcik var zaten:KK43:Ebru Şallının videolarına bakıyorum işte squat o gün ki ödevim neyse plankla beraber yapıyorum artı pilates 30 dakika olarak başladım bakalım 1 akşama ne kadar sığdırabilirim başka yapacak aktivitem kalmayacak gibi 8 de yemek masasından kalksam ki bugün kuru fasulye yapıcam rahat 9u bulur etrafı toplamam 1 saat ayırsam:KK57::KK70:

Çok fazla değil canım olsun devam vereceğizEn Büyük KK:KK49:
Vayy sen kuru fasulye ben nohut hee

bende öyle yapıyorum ama pratik hazırlanması kolay olan tarif istiyorum.bir yerde görmüştüm kabakları ince dilimleyip yumurtaya batırıp tost makinesinde ızgara yapıyorlardı sanki. bu tarz bişeyler... charmant charmant

bende öyle yapıyorum ama pratik hazırlanması kolay olan tarif istiyorum.bir yerde görmüştüm kabakları ince dilimleyip yumurtaya batırıp tost makinesinde ızgara yapıyorlardı sanki. bu tarz bişeyler... charmant charmant
Screenshot_2015-10-19-15-13-15.png IMG_20151102_132311.JPG

Bu nasil mesela :KK66:

tu_bi tu_bi daha kolayı ozaman ıspanagı hasla yogurtla ye boranı gıbı. daha pratık. karnıbaharıda hasla üstüne karabıber pulbıber yogurt gene gezdır oyle ye.
tavuklu salata, ay acıktım ha :KK70:

kızlar acil olarak diyet yemek istiyorum sizden:kk77::kk77:.sebze yemegi:kk77::kk77: neler yapabilirim ve nasıl pişirsem daha düşük kalorili olur?

charmant charmant Tombuldut Tombuldut Evelynn Evelynn Selvos88 Selvos88 THEY- THEY- @elinzehira nehirnil111 nehirnil111 queenEb queenEb @EMELinEMELi kedilerkediler kedilerkediler
Sebze yemekleri her türlü olur sanırım canım unlu pirinçli falan olmazsa yeterli olur gibi geldi bana karnıbahar brokoli falan sanki daha diyet gibi duruyor benim gözümde sevsem hiç durmam yapardım:KK53:Ispanak pırasa önerebilirim tam mevsimi pirinçlerini yemezsen çok :KK76:
Vayy sen kuru fasulye ben nohut hee

Evet aynıyız gibi :KK53:

Tuh ya neyse bu hafta toparlarsın artık. Evde olmayınca bozuluyor malesef diyet.
Hem o gelenler kilo değil zaten cabuk giderler

Hadi inşallah canım

Her gün menünü mutlaka yaz biz de bir kontrol edelim. Ama ağzına attıgın bir tane leblebi bile olsa yaz tamammı

Yuhh :KK57::KK57::KK9::KK9::KK9::KK9:

Direniyor vücudun uzun süredir diyet yaptığın için. Sporunu ve suyunu arttır biraz daha

Yeni mi uyandın canım? Aç karna tartıldın dimi
Su çok fazla içiyorum ama spor yapmıyirum faklısın

X