Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Mukemmel canim

Yeeaah beybiii cok iyii

Kollesterolun yukselicek canim cok yuklenmissin..dengeyi saglamaya calis

Bugün ki menüm

Kahvaltım:haşlanmış yumurta
5 tane zeytin,kahve
Domates,salata,3 dilim kepek ekmeği

Ara öğün:1 tane mandalina

Öğle:1 kase yayla çorbası,3 dilim kepek ekmeği
Yarım kase yoğurt

Ara öğün:yeşil çay,çerez

Akşam:1 kase yoğurt,tane elma

Ya benim niye motivasyonum bu kadar düşük içimden hiç zayıflayıp bu kilolardan kurtulucağım hissi gelmiyor
Bugün ço huzursuz,sıkıntılıyım offf evde olmak bana yaramıyor

Canlarım tek tek yazacaktım ama sayfa kopmuş gitmiş maşallahh hepimiz iyi gidiyoruz. Benim yemeyeceğim her şey düğün menüsünde vardı, gece gece simit yemek zorunda kaldım ama olsun aç mı kalsaydım. Ayrıca o kadar oynadımmm kiii ohhhh çoook kalori yakmışımdır çoook))

Günün özeti
2 lt su:+
Spor ödevi:-
Spor: +
Yeşil çay: -
Bakım: +

Günaydın kızlar
Bol bol sporlu birgün olsun
2kediannesi nerelerdesin sensiz olmaz sakın vazgeçme yeniyıla kadar beraberiz bende dün akşam irmik helvası yapmıştım eşime 4 tatlı kaşığı yedim göz hakkı sonuçta arada olur böyle şeyler.
Kahvaltım evde yumurtam bitmiş bende muz, elma , mandalin ve kuruyemişle yapıcam Ohh mis hafif hafif

Menun cok iyi cnm hangi programi kullaniyorsun

canım fat secret kullanıyorum ben

canım iki yumurtatan sucuklu yumurta.. kızımla beraber yedik

Eşimde o gün akşam kızdı ben tek mi yiycem bende yemiycem diye çocuk gibi oturdum azıcık yedim mecburen bir de bu sıkıntı var

İnsan kendini mutlu hissediyor daha güçlü hissediyor değil mi

ay ne güzel yaaa ben 3 gün yemek yemesen sen niye yemek yemiyorsun demez bana

bu son diyorsun yani.. e hadi bakalım.. valla ben ne cıssslar yedim senin menülerin en azından istikrarlı

ama pko varsa GI yüksek besinleri hiç tüketmemelisin "hiç" .. malesef bu böyle patatese hiç ilişme makarna canın çektiğinde yiyebilirsin çünkü onun GI si orta derecede.. ama yanında düşük GI li besinlerle birlikte ye mesela bir bardak ayran iç yanında biraz köfte ye. mesela kıymlı makarna senin yiyebileceğin bişey az bişey yoğurtla yersin. ya da yoğurtlu makarnayı da ana öğün olarak yersin ama hergün değil arada haftada 1. hatta bence pazartesileri ye hem telafi için koca bir haftan olur

şekeri muhakkak bırakman lazım canım. kendine toz tatlandırıcı al büyük marketlerde var canın çok tatlı istediğinde (yulafa alerjin yoksa eğer) dukan tatlılarından yap. şekerpare revani bile yapıyorlar

Evet malesef kilo vermek isteyen herkes bunlari yememeli. Tatli ihtiyacini sekersiz sute tarcin ekleyerek giderebilirsin mesela..isyerinde leblebi eti form iyi gider yoksa ogun beklersen yemeklere saldirirsin canim

tarçını bi 10 dk sütte bekletirsen (sonra sütünü ısıtabilirsin tekrar) baya ballı süt kadar tatlı oluyo

Evet kizlar menu zamani

Sabah
Sucuklu yumurta

Ara
Tarcinli sicak sut

Oglen
Haslanmis tavuk

Ara
Sade nescafe

Aksam
Yogurtlu patlican

Geceyi bitki cayiyla kapatirim

Afiyet olsun

ayakta alkışlıyorum

canım zaten tuvalete çıktığın için işe yrıyor.. vücudun su tutmuyor en azından 1.5-2 lt içmelisin

Pazartesi sımmmmmmsıkı sarılıyorum diyet ve spora. Emeklerimi boşa çıkaramam

aynen kaptan ben de öyle şekeri bile bıraktım aha da

bu ne böyle her tatilde her organizasyonda her bi bişeyde diyeti bırakacaksak hiç yapıp işkence etmeyelim kendimize yni

ben 1 gibi giricem gene 3 günlük raporu bi veriyim size de iyi bi pataklayın beni

31.10.2015
sabah: işe geç kalmıştım 1 saat geç gittim.
sandviç aldım.içinde peynir domates salatalık vardı.
arada bişey yemedim.
öğle:1 ufak kase aşure yedim.
arada yemedim.
akşam: palamut balığı fırında yarısını yemedim. 3 küçük dilim yedim.
çay içtim.
çiğ köfte sonra 2 tane dürüm yapıp yedim.
gece 1 de dışarıya çıkıp 1 saate yaklaşık spor yaptım.
2 bardak şekersiz çay içtim.
çok yoruldum.normal spor yapamadım.mekik squat.
2 lt fazla su içtim. hatırlamıorum ne kadar içtiğimi.
bakım tamam.

Bu menun gayet iyi tatlim devamm

dün menü paylasamadım
sbah yok
öğlen bı pogca bi kucuk borek patates salatası az bıse yani kactı azcık
aksam yok

dün misafirlerim coktu hıc bıse yapamadım benım bu haftam berbat resmen hevesım kırıldı.

Aaa bide balik yedim demisim ama yanina bol limonlu salata yaptim. Dereotlu mukemmeldi valla.

Unutmadan yazmaya caliaiyorum.
Sabah: 3 catal patates kizartmasi 3 catal et kavurma 3 kasik yogurt sekersiz cay. 2 tane zeytin yarim dilim ekmek. 1 adet milfoy.
Arada bisey yok.
Oglen : yemekten feragat edip 3 kasik kakolu muhallebi yedim cevizli olarak cok guzeldi. Kalorili bisey degil.
Arada yine bisey yok.
Aksam: bilmiorum onuda yarin yazarim.
Annemlerde olacagim sanirim.

Sabah
Salamlı Omlet(1 yumurta,2 ince dilim salam,5 tane zeytinden)

Öğlen
1 tane kandil simiti

Aksamda
1 kase cacik
150 gr. Tavuk gogsu

Yerim bugunluk bukadar olur buyuk ihtimal farkli bise yersem yazarim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…