Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kizlar sizi goruncw istah falan kalmiyo bende.
Cok az yiosunuz atirin biraz yahu

Bunlar aynen dedigim gibi.
Ama domates salatalik yemedim.
1 bardak sekersiz cay ictim
Bide mercimek corbasi 1 kase icmedim 3 kasik fln ictim

30.10.2015
  • 2 litre su : +
  • Max : 1.5 dilim ekmek +
  • 2 fincan bitki çayı : -
  • Spor : 30 dakika yürüyüş rahat tempo +
  • Spor ödevi : 50 mekik + 50 squat+50 plates hareketleri 50+50+50+50
  • Bakım ödevi : +

Tatlim pilav doner ve pat.kizartmasi birarada olmamis yazik valla bak ugrasina veremezsin sonra kilolari mazallah onun disinda okeydir.

Tatlim pilav doner ve pat.kizartmasi birarada olmamis yazik valla bak ugrasina veremezsin sonra kilolari mazallah onun disinda okeydir.
Cnm tmm da hepsinden 10 ar tane almadimki yedigim elimin yarisi kadar biseydi. Hicbisey yemiyim oliyim mi

İnşallah iyi çıkar sonucun

Gunaydin kizlar guzel bir kahvaltiyla gune basladim

2 haslanmis yumurta
1 domates
1 biber
1 parca peynir
1 dilim yag surulmus ekmek
1 fincan cay

Guzel bir gun olsuuunnn

Çok iyi canım kahvaltın bende eve gittiğimde kahvaltı öğle yemeği yapıcamBu arada bende içer içmez lavaboya gidiyorum anlamadım neden ya iş yerinde çok sıkıntı oluyorTahlilin güzel çıkar inşallah canım dualarım seninle
Akşamın güzel canımSpor ödevini kıskandım
Kizlar gunaydin.

Her dileginizin olmasi umidiyle iyi hafta sonlari.
Amin inşallah canım musmutlu bi hafta sonu geçsin
Selam
iki gündür paylaşım yapamıyorum. Pazarda ıspanak pırasa ve çok çeşitli sebzeler aldım. Güzel bir hafta geçiririm umarım. Herkese bol eksiler
Sebzeli sağlıklı bir hafta olacak canım
inşallah canım kesinlikle yok moral bozmak bugün telefi ederim inş

Evet bende hafta sonunu bol sporlu geçirmek istiyorum

Ayyy ins ise yarar cnm ya

Tesekkur ederim canim :) insallah iyi cikar

Kızlar bu stepper da deniyor uzay yürüyüşü de ondan almayı düşünüyorum sizce nasıl sanki baseni bacakları ve karın bölgesini bir anda çalıştırıyor gibi

Teşekkür ederiim :) akşam dediğimi de saat 16.00 gibi yedim zaten :)

Kızlar spor olarak ne yapıyorsunuz yürüyüş bandı bisiklet bunlarla calisiyorsunuz ??evde ne önerirsiniz? ?

Su konusunda bende madurum. wcden çıkamıyorum.bu kadar sık gelmesi normal mi yani hemen gelmesi??

Kızlar spor olarak ne yapıyorsunuz yürüyüş bandı bisiklet bunlarla calisiyorsunuz ??evde ne önerirsiniz? ?

Su konusunda bende madurum. wcden çıkamıyorum.bu kadar sık gelmesi normal mi yani hemen gelmesi??
Bilmiyorum bu wc niye oluyor yudum yudum icilecekmis de birden likir likir icince sikir sikir cikiyormus onu da ben nasi yapayim serum mu baglaticam damla damla tovbeler olsun

Kesinlikle spora Merhaba demelisin canım sporsuz 1 kilo veriyorsan haftada bu 2 ye çıkıyor bende bu hafta spora yöneldim , sabah 45 dk yürüyüş yaptım eve geldim temizlik yaptım hala devam ediyorum , akşam eşim geç gelicek ve 9 a kadar spor yapcam.Gelsin pazartesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…