Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ozlem inan ben bu hafta ohaa dedim cussss dedim neler yedim sabah -500 ciktim.

Ben yerken diyom ki bunlar kg olmayacak.

Sen de de inan ki olmuyor.

Sabah yok
ogleyi sabah yaptimsaat12.00
domates salatalik peynir yumurta yogurt ve aci biber 3kupa yesilcay
Ara
2mandalina
aksam 17.30
haşlanmış yogurtlu karnibahar ve bolca sirkeli salata
su
3lt ictim
spor
genel egzersiz mekik...vb
350 ip atladim
50ser sn lik 2set plank yaptim
80de squat yaptim

cnm inşallah iyi olacak inanıyorum ben.
sizi takıp edıyorum ben. ama kılo verme ısını beynımde bıtıremedım maalesef

eşim evde olunca pek uyamıyorum yine de yazayam
sabah: bi tane börek, sucuklu yumurta, domates salatalık zeytin reçel vs ekmek yok
öğle:taze sıkılmış meyve suyu
akşam :hamsi salata yarım dilim ekmek
yarım halley ceviz yarım muz

• 2 litre su : 1,5
  • Max 3 dilim ekmek : yarım dilim
  • 2 fincan bitki çayı : +
  • Spor : -
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +

Bugün baya sıktım insallah ise yarar

Sabah
Peynir 2 kk
2 adet zeytin
2 dilim bugday ekmegi

Oglen
Yarim tabak fasulye, pilav

Aksam
Iki yumruk cig köfte
Bol marul

Sut ve bir kac tane badem

2 bardak yesil cay
Spor odevi +
Su bir litre
Bakim odevi +

Iyi bi gündü :))

Selâm
Bol kaçamaklı günler geçiriyorum maalesef ama spora devam
Bırakmak yok evde olmak bana yaramıyor işte daha dikkat ediyorum pazartesi ye karar kilo almam inşaallah
Spor su yeşil çay bakım tamam
Bu arada reglim yakın tatlıya hayır demem lazım
Yarın tarçın depolayayım vücuduma

Ara;2 ufak dilim kare çikolata
Akşam; Kıymalı patates yemeği 2 ymk kaşığı + 3 ymk kaşığı yoğurtlu makarna + 5 ymk kaşığı yeşil salata + 2 ufak dilim armut

30.10.2015

• 2 litre su : +
  • Max : 1 dilim ekmek +
  • 2 fincan bitki çayı : Ihlamur 2 kupa sabahtan akşam içmeden uyuyakaldım +
  • Spor : 30 dakika yürüyüş rahat tempo +
  • Spor ödevi : squatta dinlenme günü + 50 sn plank +
  • Bakım ödevi : uyuyakaldım bugün dünü yapacağım -

Güzel bir gün olmuş canım maşallah
Bence leblebi , kuru kayısı iyidir canım sana öyle geliyor inan tatlı krizleri falan önler acıkmayı geçiktirir genelde diyetisyenler öneriyor sütü de tarçınlı içersen keyfine diyecek yok bende öyle yapmaya başlayacağımDiğer yediklerin güzel formunda bir gün
Çok iyisin canım
Dışarıdayken bu şekilde yemende güzel çok aşmış gibi değilsin canım çiğköfte bende geçende dürüm yemiştim aşırı doyurmuyor kalorisi ekmeğe göre azdır bence
Güzel canım menün lahmacun biraz kalorili gibi geldi bir de 15 hamsi fazla sanki ya da ben 2-3 balıktan fazlasını yemeyi sevmediğimden öyle gelmiş olabilir
Geçmiş olsun canım öğlen yok gibi bir şey akşam bulgur pilavı az fazla ama yürüyüşünle eritmişsindir hasta hasta iyi yürümüşsün vallahi maşallah

Çok iyi canım menün sporların harika bende sporda açılmak istiyorum squat ve plank yanında senin gibi ip atlayabilirim aslında komşularım şikayet etmezse
Biraz kalorili bir gün gibi ama yarın tekrar eski haline dönersin canım moral bozmak yok eşler evdeyken oluyor öyle

Öğlen yediğin pilav ne kadardı canım yumruk çiğ köfte dediğin normal sıkılmış paketlere koydukları gibi mi eğer öyleyse maşallahSuya destek ver derim daha iyi olacak

Supersin ya bizden cok cok az yion senin yerinde olsam dayanamammmm

Su icmek icin kendimi zorlamiycam cunku icemiyorum icsem de yaramadiguni dusunuyorum hemen wc ye gidiyirum cunku. O yuzden pztsden itibaren hic yerine 1 lt icmeyi deneyecegim. Spora merhaba diyecegim o yuzden cok mutluyum insallah tahlilim de iyi cikar da artik aklimda olmasindan da kurtulurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…