yeniden merhaba

şu süreçte yeni bir iş imkansız gibi duruyor,hiçbir işverenin 4-5 ay sonra dogum iznine çıkacak birini işe alacaklarını sanmıyorum..bence o kısmı şimdilik ele..
herkes dedi diyorsun ama şuan en mantıklı görünen şey bu süreci evde dinlenerek kendınle ve bebegının hazırlıklarıyla ılgılenerek geçirmen..
doğumdan sonraki süreçte ise hemen işe dönmelımıyım yoksa bir süre kendımmı büyütmelıyım kısmını düşünürsün..
çünkü bulundugunuz süreç planlama yapılabilecek bir süreç değil malesef..
daha sakin,daha kendınıze dönmenız gereken bir süreç

şu süreçte yeni bir iş imkansız gibi duruyor,hiçbir işverenin 4-5 ay sonra dogum iznine çıkacak birini işe alacaklarını sanmıyorum..bence o kısmı şimdilik ele..
herkes dedi diyorsun ama şuan en mantıklı görünen şey bu süreci evde dinlenerek kendınle ve bebegının hazırlıklarıyla ılgılenerek geçirmen..
doğumdan sonraki süreçte ise hemen işe dönmelımıyım yoksa bir süre kendımmı büyütmelıyım kısmını düşünürsün..
çünkü bulundugunuz süreç planlama yapılabilecek bir süreç değil malesef..
daha sakin,daha kendınıze dönmenız gereken bir süreç

amma süreç demişim he:)

Bizim için şer görünen şeyler bazen hayra dönüşebiliyor canım. İnşallah bu olay da sana ve ailene nice hayırlar getirsin.

Bebiş doğunca yapamayacagin hobilerine simdi vakit ayirabilirsin :) bazen durup dinlenmeye hepimizin ihtiyacı var. Bunu da ücretsiz izin almissin gibi degerlendir. Sonsuza kadar sürmeyecek, tadını çıkarmaya bak.

Bu arada cinsiyeti belli oldu mu kuzunun?

Öncelikle hamileligin hayirli olsun, saglikla sihhatle bebeginizi kucaginiza alirsiniz insalllah.

Gecmis olsun, tahmin edebiliyorum o korkunc hissi.
Güvendigin bir insanin bambaska bir şekilde çıktığını görmek..
Öte taraftan yaptıkları halt yüzünden mağdur edilmek..

Evet bende hamileliginiz bitene kadar evde biraz sükunet icinde olmanizi tavsiye edenlerden olacagim.
Düşünüyorum bir is veren hamile oldugunu bile bile ise alir mi.. ozel sektörde biraz zor acikcasi.. ancak hamilelik sonrasi icin bir yerle kesin anlasma yapabilirsiniz hic degilse kafaniz rahatlar bir noktada..
Bebeginize hazırlık yaparsınız, kitaplar okursunuz, belki bir hobi ile ugrasirsiniz. Biraz gerginliginizi atmis olursunuz.
Bende bos durabilenlerden değilim ama bos durmamak her zaman calismak degildir. Ben ogrenciyken dahil hep calistim. Bir kac aydir bostayim farkli şeylerle ugrasiyorum.

Ayrica kayinvalidenizim tedaviye hala devam ediyor olusu gercekten olumlu bir durum. Yasadiklarinizdam dolayi korkmanizi da anliyorum asla manasiz gelmiyor. Inşallah korktuklarinizla imtihan olmazsiniz.

Güzellikler karnindaki bebeğin hürmetine seni bulur insallah..

pembesu pembesu ben de bir suredir yoktum ama itiraf edeyim uye girisi yapmadan bile baktım bu kiz napti mutlu mu diye :)

Öncelikle geçmiş olsun.. sürekli aynı şeyleri dinlemekten sıkılmış olabilirsin belki de..
Ama doğrusu su ki bebegin gec geldi gelince ne kadar sevindin. Onu uzmeye hakkin yok değil mi?
Senin ve babasının sevgisine ihtiyacı var.:anneadayı:
Evet çalışan kadınsın :temizlik::kahve:duramazsin. Durma da. Ama stres de yapma..
Kv de düzelmiş gibi.inşallah böyle devam eder.. :KK31:
Hukuksal bilgim olmadığı için huzurla :dua:sağlıkla kalın diye dua edicem.
Sevgiler:KK25:-

X