Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
millet eger gerçekten bulusalım falan derseniz biz melezzgüzelle yapıcaz bişeyyy beni msnden ekleyin ayarlayalım cok zevkli olur tanısırız kaynasırız

ciciş cnm şu buraya uğramayanlara bır el atıversen tek bır msj atmışlar katılcam dıye bıde kendılerını tanıtmışlar tmm yaa göruyorum butun gun kk da ınsan bır burayada msj atar hıçmı heyecan yok katılmak ıçın katılınmış sankı bız buralarda bırsuru seylerden bahsedıyoruz ama neyse:)))))))

arkadaslar yenı ısımı tebrık edenlere tesekkurler.... ortam ınsalah daha gzeldır en azından kademe ve maaş yukseldı..

evet kızlar daha bgn yenı grdım kkya konuyu okuyum dedım dunden berı masallah 17 sayfa nası yazmayı basardınız... 1 saatte anca okudummm... katilime seslenıyorum burdan cici35e de soyledım bana erken yollama tatlımmm işimi değiştiriyorum.... adres bılgılerını ciciden sana yollayacaımm..... kısmetse pzartesı yenı ısımde olcam... ve uzucu haber artık kkya sık sık gıremıcem.. ortamımı bılmyrm... umarım nete gıreblrm.. olmadı evde aksam acarım yınede sızı ıhmal etmem.....

birileri buluşma demiş.... ben beylıkduzu tarafındayım anadolu yakası olmasn da heryere gelırım nası olsa metrobus yılbasına kdr var ve kadıkoye kdr gelıoooooo :))))

azcık heyecan katalım foruma benım kurbanım gercekten cok hos bırısı cok seker cocugu da varmıs arkadaslar :))))) profilime bakan kişiler yoksa siz misiniz benım katıllerım.. soleyın bakalım....

işin hayırlı olsun
yok profiline bakmadım özellikle çaktırmayım diye:KK1:

ciciş cnm şu buraya uğramayanlara bır el atıversen tek bır msj atmışlar katılcam dıye bıde kendılerını tanıtmışlar tmm yaa göruyorum butun gun kk da ınsan bır burayada msj atar hıçmı heyecan yok katılmak ıçın katılınmış sankı bız buralarda bırsuru seylerden bahsedıyoruz ama neyse:)))))))

Kesinlikle katılıyorummmm:129:

kız tekderdin bu olsun bizim kartta mil puanlar var alırım sana bi bilet nolcek konaklamada bizde kalısın bak hallettik gitti bizim beyide atarız terastaki daireye rahatt rahat kalırız:KK1::KK1:

canımsın çok teşekkür ederim aslında ne güzel olur biliyormusun 6 yıl kaldım istanbulda özlemdim de.

bencede benim kurbanımda hiç ugramıyo

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

MeLeZGuZeL, zehranurum, Cinarefeninannesi, genic, CİCİ35+, suprensesi, mandalina01, mmousee, nazap85, nissan, kkgd2010
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
genic+,
mandalina01,
KK Pro Üyesuprensesi,
mmousee,
MeLeZGuZeL+,
nazap85+,
nissan+,
kkgd2010+

ohhh boll muhabet :21:

ben yogunum giremiyorum bugün fazla bende kurbanıma bugün başlıycam hediye bakmaya korkuttunuz beni kızlar :KK53: neredeyse hepiniz bitirdiiz hediye işini bende bugün bi adım atayımm eleyim seceyim özenlle :KK16:

X