Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar keşke istanbuldakiler hatta diger şehirdekilerde ist a gelse bulussak cekilişten sonra burda herkes kanka oldu ne güzel bulussak eglensek dun melezguzellede konustukta süper olurdu dimi

Ogluşumla bızz kızlar aklıma bışı geldı resımlerımızı eklesek ya hedıye konusundada yardımcı olur bırbırımıze hem

vur ağzının ortasına sonra yanaklarını al avuçlarının içine sık sık öp ısır ohh ahh benimde bir gün bebişim olursa aynen böyle severim Allah bağışlasın seninkinde akıl küpü maşallah

ben geçmişi okuyuncaya kadar sayfalar atıyor ama ne güzel kalabalık burası onun içinde seviniyorum bir taraftan

kızlar keşke istanbuldakiler hatta diger şehirdekilerde ist a gelse bulussak cekilişten sonra burda herkes kanka oldu ne güzel bulussak eglensek dun melezguzellede konustukta süper olurdu dimi

Evettt evetttt İstanbul buluşması yapalımmmmm

Ogluşumla bızz kızlar aklıma bışı geldı resımlerımızı eklesek ya hedıye konusundada yardımcı olur bırbırımıze hem

Eki Görüntüle 302117

Paşanın yakışıklılığına da bakınnn maşallahhhhhh

sen sevmiyorsun ki olduruyorsun resmen

öyle sert değil acıtarak değil kıyamam ki zaten canının yanmasına 18 yiğen 4 kuzen büyüdü yanımda goçlarım tavıklarım sapasağlam maşallah kırık çıkık yok

ben gelemem ki

canım bencede çok güzel olur tanışmak isteyenlere bi buluşma ayarlana bilir bence çokta eylenceli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…