Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Eki Görüntüle 302012

yemek vaktiiiiiiiiiiiiii buyrun beraber olsuuunnnnnn

canım cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sagol.ben tokum(guya)ama o kadar zahmet etmişsin alayyım bari:KK23:

Eki Görüntüle 302012

yemek vaktiiiiiiiiiiiiii buyrun beraber olsuuunnnnnn

Ama ama daha kahvaltı bile yapmamış bir kızçeye bu yapılır mııııı:KK50: Birden çook acıktıgımı hissettim:KK52::KK52::KK52:

kızlar hedıyelerın çokluguna bakmayın lutfen bana gelen hedıye kımseye gelmemıştır resmen alay konusuydu yaa ben böyle rezalet görmemıştım toz bezlerı olur ya onun kuması bıle daha ıyıdır bır elbıse geldı ne bır etıket var ne baska bışı beden yerı makazla kesılmış ayrıca sokuk yerlerıde var hatta resımlerı hala albumumde var dıleyen bakabılır:))))

Önemli olan hediyenin çokluğu değil düşülmesi ve özenilmesidir tabiki de canım. Çekilişe katılan bütün arkadaşlar bence bunun farkında:KK34:

aramızda derken aramızda kalsın anlamında söyledim o kadar ipucu vermem :KK1:

kızlar ben kacar ogluşumun uykusu geldi.bırakmadı oturuyum.neyse hepinizi optum.ne zaman uyursa ben yıne ugrarım.optum hepınızı

X