Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar size bir onerim var.katilimizi bu şekilde bulmamız cok kolay olucak.her kes kendi kurbanıyla konuşsa anlarız nasıl fikir ama.:82:

Ofeliya
kızlar size bir onerim var.katilimizi bu şekilde bulmamız cok kolay olucak.her kes kendi kurbanıyla konuşsa anlarız nasıl fikir ama.

:KK1::KK1: tam hafiye olcak kadınlarmışız biz:KK9:
Bildiğin taktik geliştiriyoruz,:KK1:

olmaz ya işin heyecanı nerde o zaman herkes herkesle konuşsun. :KK76: hem belkide hep sohbet ettiğin biridir katilin :44:

tamam anlaşıldı sensin benim katilim:18:seni katil seni

olabilirde olmayabilirde :KK1:

ahh ahh bi de bulabilsem katilimi :KK1:

ben olabilirimde olmayabilirimde ama ghs de olabilir olmayabilirde :KK1:

bak tatlım markafoniye ben haftasonu boynerde bakmıştım twigy nin ürünlerine hem çeşit azdı hemde fiyat olarak pahalıydı hem ayın 25 ine kadar gelir bugün yarın alırsan.

netten alışveriş yapmıyorum canım artık kredi kartım yok tek şansım iş çıkışı dolaşmak oluyor inşallah vardır buradaki şubesinde garfiler hoşuma gitmişti

canım eğer bulamazsan diye panduflara bir alternatif de düşün istersen.panduf bulamazsan onu alırsın.

ya şaka yaptım yaaaaa hadi her kes her kesle konuşsun.hadi kaynaşın bakayım:KK57:

ya kızlaar bu arada ben geçen sene olan çekilişte alınanlara baktım koca koca paketlerde bir sürü hediye alınmış. çeşit yapmışlar heeppp onları görünce şimdi napcam diye düşünmeye başladım tek bişey alıp göndermek olmaz..

ya benim kurbanım çok detaylı tanıtmamış kendini sadece bikaç ipucu var elimde fikir olarak
keşke daha detaylı anlatsa
gerçi bende çok detay yazmadım ama yazabilirim :KK1: katilim istesin yeter

ya kızlaar bu arada ben geçen sene olan çekilişte alınanlara baktım koca koca paketlerde bir sürü hediye alınmış. çeşit yapmışlar heeppp onları görünce şimdi napcam diye düşünmeye başladım tek bişey alıp göndermek olmaz..

o benimde ilgimi çekti

X