Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ben besiktasta bir kitapevi var hediye paketleri ve kutular da satiyor ordan aldim

:)))))) ama sen istanbuldasın. ben bir ara dışarı çıkıyım bakiyim antalya da nerde var diye? bu arada antalyadan birileri varmı ya böyle kutular konusunda bana bir destek versin.

:)))))) ama sen istanbuldasın. ben bir ara dışarı çıkıyım bakiyim antalya da nerde var diye? bu arada antalyadan birileri varmı ya böyle kutular konusunda bana bir destek versin.

canikom sende hediyelerini defter kapladigimiz paket kagitlariyla bir guzel paket yap kurdelani da koy sonra onlari bi guzel karton kutuya koy istersen onu da kaplayabilirsin dimi ama demokraside care tukenmez

canikom sende hediyelerini defter kapladigimiz paket kagitlariyla bir guzel paket yap kurdelani da koy sonra onlari bi guzel karton kutuya koy istersen onu da kaplayabilirsin dimi ama demokraside care tukenmez

bitanem biraz öyle yapıcam biraz da evdeki olan şeylerden bir şeyler yapıcam sanırım. evdede yeni atmalar yapmıştım şimdi neden attım diye kızıyorum kendime.

canlarım benim bir bankaya gittim geldim bi ton şey yazmış herkes ben kime çıktım onu kimse yazmamış tabi ,sürekli burda olan konuştuğumuz birisi olmasını isterdim ,bugün hava çok sıcak

suprensesi
canlarım benim bir bankaya gittim geldim bi ton şey yazmış herkes ben kime çıktım onu kimse yazmamış tabi ,sürekli burda olan konuştuğumuz birisi olmasını isterdim ,bugün hava çok sıcak

NErdesin bacım sen de hava sıcak? ben burda yani Ankara'da dışarı çıksam buz tutarım:KK1:

sen sanırım yürüyerek falan gittin geldin ben antalya da üşüyorum. gerçi hava güneşli güneş olan yerler mutlaka sıcak ama ben donuyorum.

nissan
kkgd2010 kullanıcısından alıntı
Bende yemekteydim geldim, ama gelen yemek pek bi kötüydü aç kaldım. Bisküviye talim puffff!
biskuvi ile karin doyar mi yaaa

Başka bi yerden yemek söylesem o gelesiye kadar bayılırım ben.. hemen yanda market var ordan bişeler alıyım napıyım bacım, yemek şirketi sanki para almadan babasının hayrına yemek getiriyo. insan para kazanıyosa, o işten ekmek yiyosa en iyisini yapmaya çalışır. hiç hasta olmayan mideme bunlar yüzünden ağrılar giriyo artık.

Aman da pek bi dertli gördüm kendimi ben:44:

Bende de tam tersi saklama hastalığı var:KK1:
İşime yarayacak olsun ya da olmasın, hoşuma giden herşeyi hooopppp
bazamın altına atıyorum:KK52: Annemle bol bol tartışıyoruz ama hep işi
düşüyo o sakladıklarımaaa:KK9::KK9::KK9:

bende bekarken öyleydim ama şimdi bakıyorum lazım olmayan gereksiz ne varsa atıyorum. mesela bu dolapta giymediklerimi kış bittiğinde ayırırım onun için ev gayet boş benim. yani öyle ortalıkta bibloymuş saatmiş, çerçeveymiş,tabloymuş dolaplarda da öyle hiç birşey yok.

hatta annem geldiğinde ortada danteller örtüler falan olmasa evin mağaza gibi diyor kızıyor bana

bende bekarken öyleydim ama şimdi bakıyorum lazım olmayan gereksiz ne varsa atıyorum. mesela bu dolapta giymediklerimi kış bittiğinde ayırırım onun için ev gayet boş benim. yani öyle ortalıkta bibloymuş saatmiş, çerçeveymiş,tabloymuş dolaplarda da öyle hiç birşey yok.

hatta annem geldiğinde ortada danteller örtüler falan olmasa evin mağaza gibi diyor kızıyor bana

Evin rahat, sade olmasını ben de severim öyle gümüşlüktür konsoldur sevmem.
Ama süslü kutular, tüllü kurdeleler, harika kartlar vs... İşte onlara dayanamıyorum:KK53:
Hem zaten illa ki lazım oluyor:KK34:

Evin rahat, sade olmasını ben de severim öyle gümüşlüktür konsoldur sevmem.
Ama süslü kutular, tüllü kurdeleler, harika kartlar vs... İşte onlara dayanamıyorum:KK53:
Hem zaten illa ki lazım oluyor:KK34:

lazım olmaz mı oluyor da koyacak yer lazım bana da.:KK34:

X