Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
$90455.jpg $90456.jpg $90457.jpg $90458.jpg $90459.jpg $90460.jpg $90462.jpg $90463.jpg

Link attığım topik sadece hediyelerin resmi için açılan bir topik olmadığı için resimler serpiştirilmiş konu içine kızlar:KK34:
Hediyeler için ayrı topik de var ama 3-5 hediye var orda sadece

cnm konuştuk maddı durmu msjlarından ortadaydı zaten kendıne aldıgı kıyafetler gezdıgı yerler vs daha bırçok msjı vadı onemlı degıldı zaten gectı gıttı gerı gönderdım.dedıgıne göre acıl olmuş bı konfeksıyondan almış

cnm konuştuk maddı durmu msjlarından ortadaydı zaten kendıne aldıgı kıyafetler gezdıgı yerler vs daha bırçok msjı vadı onemlı degıldı zaten gectı gıttı gerı gönderdım.dedıgıne göre acıl olmuş bı konfeksıyondan almış

canım resimlere baktımda gercekten o ne yaaa.ondansa yollamasaydı daha iyidi.bence cok ayıp

yaa kötü bi ana gelmiş demek ki üzüldüm ama neyse bu sene kimse zorlanmadan kırgınlıklar olmadan tatlı tatlı geçer inşallah.. :KK16:

gecen seneki cekiliste bende vardim .. biz hic tek bir hediye ve kirmizi don gondermedik en az 4-5 parca hediye gondermistik irili ufakli.. tabi ki herkes kesesine gore alicak ama tek bir hediye gondermekte olmaz diye dusunuyorum:26:

yemeğimi de yedim geldim maşallah bugünkü yemek bayağı bereketliydi 5 kişi yedik.

X