Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ya benim katilim kim niye kimse ipucu vermiyo kızlar az ipucu verin böyle tadı çıkmazki
ben daha hediyelerimi almadım muhtemelen bu hafta alıcam bütün mağazaları geziyorum seçemiyorum ya

Bi ipucu verim bari kırmayalım seni canım
Benim kurbanımm evliiiiiii:123: O yüzden donunu
hala seçemedim, şöyle seksü bişiler olsun di mi amaaa

fatos_00100 ün kardeşimin herşeyi hazır bugün kargoya vericekti ama yetiştiremedi. yarın yollucak artık kurbanı çok şanslı benden söylemesi. yarın gönderince ertesi günü elinde olur kurbanının :))))

aslında söylesek kimin çıktığını,en azından nelerden hoşlandığını sorardık.biraz ip uçu verebilirim bana çıkan bekar.

hediyelerimizi şimdiden yollayabilişyormuyuz ben 27 sini bekliyordum benimkilerde hazır sayılır paketlemeleri ve kırmızı çamaşır kaldı :)) akşam iş çıkışı öğle arasında mağaza mağaza dolanıyorum :)

günaydın hanımlar mutlu günler ohh mis gibi hava var sanki ilkbahar
günaydın canımm izmir güne yagmurlu başladı
canım çok erken daha biraz daha beklemenizi rica edicem göndermek için
sanırım birileri benden bahsetti burnumaöyle kokular geldi
sen daha çokk koku alırsın
Allah kabul etsin.bende yaptım.
ohhh miss allah kabul etsinn
selam kızlarrr ben haftaya aşure yaparak başladım pişsin hepinize ikram edicem
bu arada benim don hariç bütün hediyelerim hazırrrr

çok hızlısınız kızlar aşureler hediyeler allah kabul etsin bitanem

canım daha cok erken ayın 6 sı daha 26-27 diye anlasmıstık kuzucuk

kızlar günaydınnnn ohhh hediyeler alınmış valla ben nişan koşuşturmasından daha bakamaım
bugün çarşıya inicem kesin bişeyler alırım zaten nelerden hoşlanıyo çok açık yazmış hediye almak zor olmucak
katilimi arıyorum bende katilim katilim huuuuu nerdesinnnnn

canım ben çekilişin başında söyledim hediyeler 26-27 elinde olcakmış gibi gidiek kii yeni yıl hediyesi olsunn ve hepimizin hediyesi aynı zmanlarda gitsin istiyorum lütfen buna özen gösterelim buraya kadar herşey çok güzel gitti devamıda öle olsun

kurbanıııııımmmmm bugun hoşlandıgın seyler ıtıbariyle diger hediyelerinide alıyorummmm wuhuuuuuu paketlemelerinde çok güzel olucak inşallahhh katilim sen nerdesin canımmmmm

tamam cici merak etme hadi yolluyoruz diyene kadar bendeler bari neler aldık onları anlatalımda içlerindeki fikirlerden çalıntı yapalım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…