Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
hey millet nabersiniz ya:KK3:
dün pazardı ya morelim biraz bozuktu oh pazarteside bitti sendrom falan kalmadı.
bu hafta maaşım bir yatsa da kurbanıma hediyelerini almaya başlasam.
ben çocuklarla birliktede yılbaşı çekilşi yapıcam yarın.inş güzel geçer veliler sorun çıkarmaz
:KK33:

hey millet nabersiniz ya:KK3:
dün pazardı ya morelim biraz bozuktu oh pazarteside bitti sendrom falan kalmadı.
bu hafta maaşım bir yatsa da kurbanıma hediyelerini almaya başlasam.
ben çocuklarla birliktede yılbaşı çekilşi yapıcam yarın.inş güzel geçer veliler sorun çıkarmaz
:KK33:

hım ogretmensin yani sen ne güzelll cekiliş iyi oluyo yaaa:KK9:

kurbanıma duyurulu bugun hediyelerinden bazılarını aldım :KK66::KK66:
nerelerdesın bi ses versen iyi olur hani :KK25:

hım ogretmensin yani sen ne güzelll cekiliş iyi oluyo yaaa:KK9:

evet canım ilk defa çekiliş yapıcam öğrencilerimle zaten anasıfı öğretmeniyim çekiliş yapıcaz deyince benden çok sevindiler.
velilere dicem sadece oyuncak alın hediye olarak çok sevinirler eminim

Ya nıye kımse kendını tanıtmıyor. Mesela benım kurbanım nerdesın yawww. Sana ne alacagımı bılemedım ben yaaaa. Hadı tanıt kendını de ısım kolaylaşsın :))

evet canım ilk defa çekiliş yapıcam öğrencilerimle zaten anasıfı öğretmeniyim çekiliş yapıcaz deyince benden çok sevindiler.
velilere dicem sadece oyuncak alın hediye olarak çok sevinirler eminim

Anaokul çocuklarının sır saklamaları da komedi olur şimdi:KK1::KK1::KK1:
"Size kimin çıktığını arkadaşlarınıza söylemeyin" dersiniz, öldürseniz
kimseye sözlemezler:KK52:

heyyy kurbanım sana seslenıyorum. kendını adam gıbı tanıt. bak bu kadar bılgıye hedıye alamam ben. azcık bısıler daha yaz olabıler mı? ayyy ne olsam aceppp. bırazcık daha yaz hadııı:21:

heyyy kurbanım sana seslenıyorum. kendını adam gıbı tanıt. bak bu kadar bılgıye hedıye alamam ben. azcık bısıler daha yaz olabıler mı? ayyy ne olsam aceppp. bırazcık daha yaz hadııı:21:

Kendini en az tanitanlardan biride benim. Sanirim ben senin kurbaninim :KK34:
mı acaba:26:

Anaokul çocuklarının sır saklamaları da komedi olur şimdi:KK1::KK1::KK1:
"Size kimin çıktığını arkadaşlarınıza söylemeyin" dersiniz, öldürseniz
kimseye sözlemezler:KK52:

:KK9::KK9:yok kız söylemeyi geçtim direk öğretmenim ben ayşeye hediye alıcam lütfen lütfen diye peşimden koşuyorlar
dedim süprizin ne anlamı kaldı o zaman onlarda gülüyorlar. yine:KK55:

kurbanım hediyelerin yavaş yavaş hazırlanıyor kırmızı donun desen çok sexsü:KK37:
kutusunu da çok beğendim...

ya benim katilim kim niye kimse ipucu vermiyo kızlar az ipucu verin böyle tadı çıkmazki:KK52:
ben daha hediyelerimi almadım muhtemelen bu hafta alıcam bütün mağazaları geziyorum seçemiyorum ya:KK31:

X