Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Ben geldimmmmmmmmmmmm , hediyelerimde geldiiiiiiiiiiiiii , mutluluktan uçuyorummmmmmm , hemen şimdi hediyelerimi yüklüyorummmmm , yazdıklarımı uzatıyorum kusura bakmayın ama mutluluktaaaaaaaaaan , bende katilimi açıklıyorum LİLYUM_85 , kesesine bereket çok teşekkür ediyorum burdan ona , hepsine bayıldım çok çok çok saolsun

canım beğenmene çok sevindim. çok özenerek almıştım, beğenmişsin ya benden mutlusu yok. hepsini güle güle kullan. bundan sonra kopmayız görüşürüz inş

hediyelerini yeni alan arkadaşlar olmuş gule gule kullanın hediyelerinizi
katillerinizin kesesine bereket

günaydınn hatunlarr

çarşamba günü hediyelerime kavuştum ama yoğunluktan fırsat bulamadım ancak bugün ekleyebildim

katilim: Figen'cim tekrar tekrar teşekkür ediyorum
Rabbim yerini doldursun

hediye dışında hoş sohbetli bi arkadaşımda oldu en çok buna seviniyorum
çok sevecen sempatik güleç bi katilim var katil demek bile abes geliyor

tüm hediyelerini çok beğendim

donuma hastaa oldum
parfümlerimi de kullanıyorum bile

Teşekkür ederim...

yeni resimler de eklenmiş herkes güle güle kullansınnn

alanların da kesesine berekett

son olarak "İYİ Kİ KATILMIŞIM"

Teşekkürler CİCİ ve diğer tüm arkadaşlaraa

seviore siziiiiiii

yeni resimler de eklenmiş herkes güle güle kullansınnn

alanların da kesesine berekett

son olarak "İYİ Kİ KATILMIŞIM"

Teşekkürler CİCİ ve diğer tüm arkadaşlaraa

seviore siziiiiiii

bendeee seni seviyorum bebegimmmmm

HERKESE İYİ GÜZEL MUTLU YILLARRRRRRR SAĞLIIIIIIIK MUTLULUK PARAAA HUZUR HERŞEY BİZİMLE OLSUN HOŞGELDİN 2012

Merhaba hatunlar
Umarım herkesin keyfi yerindedir, bugün 2011 yılının son günü. Ben eşimden ayrı geçireceğim bugünü. Rabbim herkesin gönlünden geçeni nasip etsin inşaAllah. Herkese mutlu yıllar! :54

gunaydun hatunlar nasılsınız
2012 herkese mutluluk getirsin nasıl girerseniz oyle devam etsin canlarım şimdiden MUTLU YILLAAAARR

kızlar.... herkese nıce senelere.....yenı yıl mutluluklarla ve sans ile gelsın ınşallahhhh....

bu arada hala hedıyemı alamadım kızlar.... o konudan cok uzgunum....

katilim benı 2 gun once aradı ona kargo varmıs mesajı geldı.. ama bende kargo margo yokk.. keske dıyorum bazen katılmasaydım... işin tuhafı ise ben taaa manısaya yolladım hedıyemı 1 gunde gıttı anlamadım yanı ıstanbul neden bana boyle bıse yaptı ::((

neyse uzulmeyelım.... bu sarkı bende herkese cosalım....... :)))))

Ozan Dogulu feat. Mustafa Ceceli - HATA video klip 2010 HQ - Dailymotion-Video

aramadınızmı canım kargoyu

güle güle kullan canım.benimde hoş sohbetli 2 arkadşım oldu biri sen biride katilim.gerçi burdaki sohbet çok hoş.

katılımı aradım takıp numarasını yollucak.... bu saate kargo da kargocu da kalmaz....

ama en cok ıcımı acıtan sey bu aksam kırmızı don gıyemıcegımmmm.......

ah kızlar ahhhhh....

bu gece benim koca görevde olduğu için bir gün önce giydim bile ben.canım ben gönderdiğimde istanbulda bir arkadaşıma 1 günde gitti now 2 günde zehranurun bana gönderdiğide 3 günde geldi.seninkinede hafta sonu girdiğinden böyle olmuş olabilir.pazartesi alırsın belki cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…