Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Yaşasın hediyelerim geldiiiiiiiiii.
Seni baştan beri tahmin etmiştim canım katilim zehranurum kesene bereket hepsi çok kullanışlı çok teşekkür ederim canım.aradım ama geçici olarak servis dışı diyor..

gozun aydın canım.gule gule kullan .katilininde kesesine bereket

begendine sevindim canım güle güle kullanda 2 saat sonra demişlerdi bana neyse sana çaktırmıcam diye sırtımdan terler boşaldı kocam bana boykot uyguluyo cp tlf faturası 80 tl gelince ödemicem dedi bugün kapandı ama akşama öder açılır merak etme gene konuşuruz işallah kızının kıyafetleri oldumu tatlım

Tek tek özenerek paketlenmiş herdiyelerim.aç aç bitmek bilmedi.ben kurbanıma kolaylık olsun diye hepsini bir pakete koydum.nasıl heyecanlandım kapı çalınca.çok güzel bir duyguymuş.seneye allah kısmet ederse yine katılırım.resimleri eklerim birazdan..seni seviyorum katilim tekrar tekrar teşekkür ederim..profilinde turcell sende vardı muhabbetlere katılanlardan ordan tahmin ettim.ama sonra çelişkide bıraktın oğlum büyük diyince.

valla baktım sen beni baya baya tahmin edince napıyım yallana başvurdum heyecenlan diye tek tek paketledim uza gidicek birbirine karışsın istemedim bende seni çok sevdim canım işallah gene görüşmeye devam edicez

oldu canım çok saolasın..elbisesi biraz bol ama nasıl olsa büyücek dar gelmesinden iyidir.

alici söyledi onudaaa

bak rosecan f.yigit nesmit nazap ben toredo aylinn637 nazapın kardeşi zehranur alici cyd86 geliyooooo e daha nolsuuuuuuuuuuuuuunnnnnnn ekmekli bal kadayıf
sen oraya nissanıda ekle oda gelicek işallah bende ona orda aldıgım hediyemi vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…