Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar hediyesini alamayan arkadaş varmı aramızda?:26:
bu arada cici35 e çok teşekkür ediyorum böyle bir çekliş yaptıgı için kendi adıma çok mutluyum hediyelerim çok güzel katilim harika biri dostluklar kurdum bu topic sayesin 2012 herkese bol huzur bol mutluluk bol şans getirmesi dileğiyleeeeeeeeeeeeeeeee

canım benim çok çok teşekkür ederim, o senin harikalığın
bende cici 35e çok teşekkür ederim gerçekten eğlenceli oldu

ve herkese huzurlu sağlıklı mutlu ve başarılı yıllar kızlarrr

günaydın bitanelerim hepinize yeni bir yıl sabahı ucak dolusu sevgilerr

sözleriniz beni mutlu etti kızlar teşekkürler asıl ben teşekkür ederim hepinize tek tek ....

hediyelerimi dün gece tam 24.00'da aldım tam bir yeni yıl hediyesi oldu prensesim teşekkürler bitanem
hepsine bayıldım hepsi özenle hazırlanmıştı çok duygulandımm emeğine sağlık kesene bereket

yanlız düngece aklımda olan tek şey vardı ofeliya aldımı acıba hediyelerini çok merak ettim ...

nasıl ya bitanem şoktayım şuanda nasıl almadın hediyelerini ben birdek ofeliya kaldı sanıyodum

neden öyle düşündün şimdi ''keşke katılmasaydım '' diye çok üzdü böyle düşünmen beni eminim kargoda problem olmuştur kii bizde aynısını yaşadık

2012 sağlık getirsin, mutluluk getirsin,huzur getirsin,para getirsin,aşk getirsin getirmezsede boş verin gitsin 2013 var 2014 var 2015 var yıllar çuvalamı girdi
umutları yitirmek yok sağlık olsun yeterki.......hepinize bir öncekinden daha mutlu,daha sağlıklı,daha başarılı,daha rahat bir yıl diliyorum cici sanada çok teşekkür ediyorum
bu organizasyon bana çok güzel dostluklar kazandırdı sen ghs, f.yiğit,fatoş 00100 nesmit, hepinizi ayrı ayrı çok sevdim iyiki tanımışım hepinizi

inşallah canım

cicim iyi günlerde kullan hediyelerini
prensesim kesene bereket
teşekkürler cicim çok güzel dostlukar kazandım

sanirim nazap ve ofeliya hediyelerini alamamış çok üzüldüm

cicim iyi günlerde kullan hediyelerini
prensesim kesene bereket
teşekkürler cicim çok güzel dostlukar kazandım

tşk ederim canım allah size daha çok versin

ve bende ciciş sayesinde yepyeni arkadaşlar edindim,dostluklar kazandım,çok sağol cicişş

ayyy cnm cok sagol bnde seni çoook sevdimmmmm
dün nişantaşında girdik yeni yılaaa

kızlar ben hediyelerimi aldım.kk2010 rkdaşımıza cok tşk ederim.cok saol canım benim.hepinizi cok seviyorum cok opuyorum yeni yılınız kutlu olsun...hediyelerimi yuklemıyorum.....

bitanem yeni yılın kutlu olsun canım benim.beni düşündüyün icin cooooooooook sagol.evet aldım bitanem.kk2010 cok tşk ederim.dün geldi hediyelerim.cok mutlu oldum.
cicim canım benim sende cok sagol iyi ki varsın iyiki yapmışsın bu ceklişi hepinizi tanıdıgıma cok memnun oldu canlarım benim............

dün gece 00 : 15 gibi ciciyle görüştüm hediyelerini almıştı aklı sendeydi ,diyordiki ofeliya aldımı acaba hediyelerini çok şükür almışsın hepimizin aklı sendeydi valla canım

dün gece 00 : 15 gibi ciciyle görüştüm hediyelerini almıştı aklı sendeydi ,diyordiki ofeliya aldımı acaba hediyelerini çok şükür almışsın hepimizin aklı sendeydi valla canım

ayy canlarım benim yaaa cok tşk ederim yok aldım bende dün aldım.yemin ederim zamanım olmadı ki yazayım.aklım sizlerdeydi.sizleri cok seviyorum.iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım.....
hediyelerini alan arkadaşlar gule gule kullnın.katilerimizin kesesine bereket.

kızlar eşimde ban çicek gönderdi dün az kalsın çığlık atıyordum resmini çektim :))görmemişin bi çiceği olmuştutmuş resmini topiğe koymuş

yaa kızlar resimlerin bzılarında sorun oluyo bir turlu yapamadım.hata oluşuyor.en guzellerini yukleymıyorum.bıblomu,kırmzımı,cantamı,ojemi olmuyuo olmuyoo yaaa.3 resim oldu sadece.
kk2010 kusura bakma canım benim ben beceriksiz beceremedim tatlım

alo teknik destek hattım 24 saat hizmet veriyo canım telefonum 09000.0000000000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…