Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
GÜANYDIN KIZLAR reglyim sancım var sersem gibiyim akşamı iple çekiyorum

GÜANYDIN KIZLAR reglyim sancım var sersem gibiyim akşamı iple çekiyorum

canım benim sıcak bişiler iç ne sancıdır o bilmezmiyiz

sonunda kızlar derin bir ohhh çekmenin vakti,.....

çok mutluyum yupppiiiiiiiiiiiii

hediyemi kargoya verdim ,sevgili kurbanım bugün izinlisin zaten dün versem bugün alamazdın akşamda son rutuşlarımı tamamladım umarım beğenirsin

ayyy heyecan sardı beni

herkese gunaydın kızlarrrr.... hadı cosun ole foruma bakıp kaçmayın... hadı hadiiii.........

hataylı geldi bacılar.... biberliler çıktı fırından.....

superisi neden çok geciktin sole bakiiim....

superisi neden çok geciktin sole bakiiim....

senin hediyen geldimi kızzz ????

basın açıklaması yapıyorum
kızlar ben hediyemi morhipodan almıştım zaten 3 hafta gelmesini bekledim gelecek diyede içim rahat neyse geldi beklediğim ürün olmayınca iade ettim bu sefer hediye almak için çarşıya çıkacam eşim izin vermiyo ben ondan izinsiz tuvalete bile gidemiyorum haftasonu teyzemle gittik alayımmı almayayımmı diye kararsızdım çünkü pazartesi bekledim morhipoyu gelecek diye geldi şok !!!bu sefer çarşıya çıkmam lazım eşim izin vermiyo tutturdu bu kadar ısrar neden ediyorsun dün zar zor ikna ettim de çarşıya çıktım benim hediyem anlayacağınızz yılan hikayesi oldu ama çıktı işte ,umarım beğenir canım benim kusura bakma umarım alınca beğenirsin de geç gelişi hatasını unutturur

bu arada benim hediyemde gelmedi
utanıyorum katilime hediyem gelmed demeye

hm.... anladm cnm... bu gb sıtelerde ztn tarıh verılıo ya gelme zamanı en son tarıhte gonderıolar.... sorun yok... benım hedıyem gelmedı cnm.. cıcıyle şakalasıyorduk dun :) ama ben katılımı buldum bıle.... buraya cok ama cok az gırıoooo.....

ben utanmam valla hedıyem nerede demeye sonucta hakkım ve zaman coktan doldu.. ayın 27 sı son gundu bak 29 oldu....

Son düzenleyen: Moderatör:

tamam tarih verildi ama istediğim şekilde gelmedi ben de nasılsa gelecek diye rahat davrandım....gelincede beğenmedim...ilk defa oldu trendyoldan markafoniden hiç sıkıntı çekmemiştim neyse oydu ,sinir oldum ilk alışverişimdi ,ben diyemem hediyem nerde diye sormaya ,,ayy inşallah beğenirde unutturur hediyem hatamı

yeni hediyelerr gelmişşş çokk güzellerrr
cici kendi gibi cicişleri toplamışş kesesine bereket
nissanıcım iyi günlerde kullan sende
fulyacım sende güle güle kullan
rosenin kesesine berekett
darısı başımızaaaa

sagol canim bende cok begendim

vermissin sonunda yani sanirim kurbanin bekledigine degecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…