Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ciciiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm canım benim seni tanımasamda kendımı çok yakın hissettim çok çok teşekkür ederm bitanem..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
inan yüzümdeki gülümsemeyi görmeliydin:KK52::KK52::KK52: canım benim inşallah 2012 ikimiz için ve burdaki herkes için çok güzel başlar ve hiç bozulmadan devam eder:KK34::KK34:
kızlar benim katilim ''cici35'' hediyelerimi birazdan yüklerim

ciciiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm canım benim seni tanımasamda kendımı çok yakın hissettim çok çok teşekkür ederm bitanem..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
inan yüzümdeki gülümsemeyi görmeliydin:KK52::KK52::KK52: canım benim inşallah 2012 ikimiz için ve burdaki herkes için çok güzel başlar ve hiç bozulmadan devam eder:KK34::KK34:

:KK16::KK16:
NİSSANCIM CANIMM AYNEN BİTANEM KARŞILIKLI DUYGULARIMIZ ...
EGERKİ GÜLDÜYSE O YÜZÜNN NE MUTLU BANA .... İÇİNE SİNDİYSE GERÇEKTEN BEĞENDİYSEN BEN SENDEN DAHA MUTLUYUM İNAN BANA ...
EMİN OL 2012 ÇOK GÜZEL OLACAK BUNDAN HİÇ ŞÜPHEN OLMASIN :nazar:

canım benim 2012 yılnda yüzünden tebessüm eksik olmaz inşallah

huhu ben geldim.künefeler biberliler okurken canım künefe çekti ya.oldumu şimdi bu gece gece.bu ay günümde de biberli ekmek düştü.denicem bir gün.yarında hediyelerime kavuşcam inşallah.katiliimi çok merak ediyorum.ne sır doluymuş.çözemediim hala kim olduğunu.mektubuda unutmuş paketime koymayı. fotosunu çeker koyar artık.bu diğer hediye toiği nerde ya.

:KK16::KK16:
NİSSANCIM CANIMM AYNEN BİTANEM KARŞILIKLI DUYGULARIMIZ ...
EGERKİ GÜLDÜYSE O YÜZÜNN NE MUTLU BANA .... İÇİNE SİNDİYSE GERÇEKTEN BEĞENDİYSEN BEN SENDEN DAHA MUTLUYUM İNAN BANA ...
EMİN OL 2012 ÇOK GÜZEL OLACAK BUNDAN HİÇ ŞÜPHEN OLMASIN :nazar:

canım benim 2012 yılnda yüzünden tebessüm eksik olmaz inşallah

inşallah canım hepimiz için:nazar::nazar::nazar:

ve tahmin ettigim son 2 kişiden 1 i tuttu ROSE01 tşk ederim balııııııııııııııııııım daha içini göremedim ama yerimde duramıyorum sağoooooooooooool dısı cok güzelmiş eşim öle sölediiiiiiiiiii kuzucummm :KK1::KK9::KK48::KK55:

kısssss senin katilin benim hehehe:KK1::KK1::KK1::KK1:
karışıklık olmuş herhal :KK6:

Nissan ve Fulyacımmmm hediyelerinizi çok beğendimmm güle güle kullanınnnn:KK54:
Nissan donun çok seksüüü kızzzz bugün aynısından Kadıköyde bi mağazada gördüm
ama erkek arkadaşım yanımda olduğu için tükkana girip inceleyemedim:KK52:

bugün çıktım dışarı daha güzel kırmızılar gelmiş.elbiseler daha şıkdı.daha önce baktım ama pek yoktu.bidaha alıp gönderesim geldi kurbanıma.

X