Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
yoldaymış öyle diyor prenses :KK1:

o kadar çokmu kaldık almayan :KK1:

herkeste bende şüpheleniyor kaç kişinin katiliydim ben yaa seri katil filan sanırım :KK1:

bir ben sormadım saana mandişim yoksa senmisin kızzzzzz?
benim kargom yoldamı biliyormusun sen?
canım mandalina cekti yaa:KK23:

ofeliye dimi hadi söyleee çok merak ettim yaa

ortalığı karıştrma mandiş ,çok üzdün beni çokkkkkkkkkkk,hem ben değilim benim kurbanım biliyoooo ,bilmek zorundaydı

hamişmisin yoksa çabuk söyle

ortalığı karıştrma mandiş ,çok üzdün beni çokkkkkkkkkkk,hem ben değilim benim kurbanım biliyoooo ,bilmek zorundaydı

yok tatlım ne hamilesi yaa.benim bir oglum var zaten 20 aylık dünyalar tatlısı.
hemde şu an adetim cok karnım agrıyor..

benin katilimde kurbanımda belli canım hediyeler yerlerine ulaştı
ver adresini sanada mandalina yollayım bir kilo :)

yok ben diyilim bebeyim...
baksan aradım söyledim diyor.
beni katilim bir kere aradı hatırladıgım kadarlıyla saalı elinde olur demişdi.

ne çok kişi kaldı belirsizlik içinde

neden üzdüm prensesim ama ama nerede ne yaptım gerçekten üzdümmü

evetttt.. açıklıyorum....

katilim aradı...... hedıyeler ulaştı mı dedi... katilim toredoooooo.....

bu arada ne üçkagıtcısın kız ghs.... benı tanıstırıosun katılımleeeee... ooh bıse olmamıs gb.....

katılım hedıyelerın daha ulaşmamıs eve .. en gec yarın elimde olur galiba :))))

kızlar malesef kkdan cıkmak zorundayım.... işlerim boyumu aştı..... offff.. mesaiye kalıcam ...... sızlerı sevyrm gorusuruz.....:KK54::KK54::KK54:

sana fingirdedim beni seri katil ilan ettiniz şimdi kurban mı edeceksiniz :KK1:

benim değilmisin herbişeyy ederimmm

ya kızlar biz burda böyle konuşuyoruz ama bizi yakında burdan kovarlar bence biriniz geyik topiği açsın hem konunun dışına çıkınca cicişede ayıp olur burası sadece yılbaşı ile ilgili topik

evetttt.. açıklıyorum....

katilim aradı...... hedıyeler ulaştı mı dedi... katilim toredoooooo.....

bu arada ne üçkagıtcısın kız ghs.... benı tanıstırıosun katılımleeeee... ooh bıse olmamıs gb.....

katılım hedıyelerın daha ulaşmamıs eve .. en gec yarın elimde olur galiba :))))

kızlar malesef kkdan cıkmak zorundayım.... işlerim boyumu aştı..... offff.. mesaiye kalıcam ...... sızlerı sevyrm gorusuruz.....:KK54::KK54::KK54:

benimde öyle galiba canım ya bide oda kontrol etme işi bana kaldı sanki housekeeperim sinir ediyolar beni

Katilim duy sesimi benim hediyem nerde kalsı kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.ama bekliyorum hebr er.evi araa o zaman hafi bekliyorum.yada cep numaranı ver ben arayım..hadi bekliyorum:84::84::84::84:

benim değilmisin herbişeyy ederimmm

ya kızlar biz burda böyle konuşuyoruz ama bizi yakında burdan kovarlar bence biriniz geyik topiği açsın hem konunun dışına çıkınca cicişede ayıp olur burası sadece yılbaşı ile ilgili topik

canın sağolsun canım

bence yeni topik açmak yerine unutulmuş topikler var onları ele geçirelim yada uygun bir topiğe geçelim bir sürü geyik topiği var yenisine gerek varmı bunu anlamıyorum geyik toopiğindeyiz içimizden biri çıkıp başka geyik topiği açıyor neden zaten var orada sohbet ediyoruz neden bir tane daha neden bölmek anlamadım ama hayırlısı diyeyim herkesin görüşü kendine

canın sağolsun canım

bence yeni topik açmak yerine unutulmuş topikler var onları ele geçirelim yada uygun bir topiğe geçelim bir sürü geyik topiği var yenisine gerek varmı bunu anlamıyorum geyik toopiğindeyiz içimizden biri çıkıp başka geyik topiği açıyor neden zaten var orada sohbet ediyoruz neden bir tane daha neden bölmek anlamadım ama hayırlısı diyeyim herkesin görüşü kendine

hemen yorum yapmak ıstıyorum kaç yılık kk uyesı oldugum halde acılan her geyık topıgınde bır gruplasma oluyor cnm genelde yenı katılan lar dışlanıyor begenmıyolar sebep onlar kankıler çunkı bışı oldumu hepsı ustune gelıyor bılmem anlatabıldım mı:)

hemen yorum yapmak ıstıyorum kaç yılık kk uyesı oldugum halde acılan her geyık topıgınde bır gruplasma oluyor cnm genelde yenı katılan lar dışlanıyor begenmıyolar sebep onlar kankıler çunkı bışı oldumu hepsı ustune gelıyor bılmem anlatabıldım mı:)

bilmem her girdiğim topikte mutluyum ben hiç dışlanmadım başıma öyle birşey gelmedi belkide o yüzden anlamıyorum :KK1:

X