Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
yolda annesıyle yuruyen cocukla anneyı araba çarpmış.. kadın yere serılmış.. cocuk annesının vucudunun yarısının bedenınden ayrıldıgını gorunce teyze teyze nolur ölme demiş.. acıyla kıvranan anne yavrum ben annenım teyzen degılım demış... cocuk da ee sen dememiş mıydın teyze anne yarısıdır dıyen.....

:KK9::KK9::KK9:

:KK9: :KK9: :KK9:

bu güzelmişş bak aynen de öyle :KK1:

kızlar ben cıkıyorum bu kdr sohbet yeter bana... sabahtan berı burdayım malum yenı grdgm ısten de olursam eyvah eyvah.... bybyee opyrm sızlerı...

kızlar ben cıkıyorum bu kdr sohbet yeter bana... sabahtan berı burdayım malum yenı grdgm ısten de olursam eyvah eyvah.... bybyee opyrm sızlerı...

kolay gelsin tatlım sana bende kaçıcam birazdan hesaplarrr beni beklerrr bense aklımda künefeler biberlilerr :KK1: :KK1: :KK1:

kızlar yanlıslık olmus bilmişin ben superisi bnm katilimmmmmmm nebiliyim adanayı görünce sasırdımmmmmmm çooooooook tşk ederim eve gider gitmez yüklücemmmmmmmmm saol katilim esmaül hüsna hele müthişşşş :KK42:

kızlar yanlıslık olmus bilmişin ben superisi bnm katilimmmmmmm nebiliyim adanayı görünce sasırdımmmmmmm çooooooook tşk ederim eve gider gitmez yüklücemmmmmmmmm saol katilim esmaül hüsna hele müthişşşş :KK42:

gözün aydın canım eee neler almışş sana katilin bakalım

KIZLAR YARIN KÜCÜK BİR OPERASYONUM VAR SANIRIM BU AY SONUNDA :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:TEYZE OLUCAKSINIZ :KK1: İNŞALLAHH YARIN SAAT 11.30 HEPİNİZ DUA EDİN BANAAAA

İŞTEE ONDAN SONRA GÖRCEM BEN SİZİ HER KONUŞTUGUNUZ YEMEKTEN GÖNDERCEKSİNİZ BANA:KK1::KK1::KK1:

canım benim ya hadi hayırlısı :KK19:

Kızlar şu an vizyondaki en iyi film hangisi:82:

aa küboş beni sinemaya mı götürüceksin :KK52:

sevgili katli şu oglumu uyutyım resimlerini çektimde yüklicem hediyelerimi bu arada çikolatam bitti :KK43::KK43:mor şortlu takımımıda dün gece giydim :KK1:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

KIZLAR HEDİYEM GELMİİİİİİİİİİİİİİŞ eşimde suan kolisinin dısının cok güzel oldugunu söyledi 4 gibi bakıcam hemde hastanede :KK1::KK1::KK1::KK1:

ve tahmin ettigim son 2 kişiden 1 i tuttu ROSE01 tşk ederim balııııııııııııııııııım daha içini göremedim ama yerimde duramıyorum sağoooooooooooool dısı cok güzelmiş eşim öle sölediiiiiiiiiii kuzucummm :KK1::KK9::KK48::KK55:

gozun aydın canım ıyı gunlerde kullan
katılın superısı galıba kesene bereket canım

hahahahah... yukleyememmm cunku ısyerındeyım..... kargo eve gttııı....

sabır sabır

KIZLAR YARIN KÜCÜK BİR OPERASYONUM VAR SANIRIM BU AY SONUNDA :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:TEYZE OLUCAKSINIZ :KK1: İNŞALLAHH YARIN SAAT 11.30 HEPİNİZ DUA EDİN BANAAAA

İŞTEE ONDAN SONRA GÖRCEM BEN SİZİ HER KONUŞTUGUNUZ YEMEKTEN GÖNDERCEKSİNİZ BANA:KK1::KK1::KK1:

inşallah güzel sonuçlanır canım dualarım senınle

Evet kızlar hediyelerim geldi diğer topiğe koydum

benım de hediyem gelmiiiiiiii:KK52:işşş
ama akşam bakacağım kim olduğunu da bilmiyorum bugun dışardaydım da :KK34:

X