Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
canım msjgönderdim telden dönenler oldu dönmeyenler bide ben gönderdim kurbanıma aldı hediyesini biz konuşuyoruz diyenler ama şuanda problem yok bitanem

inşallah da olmaz cicim alıp almadıklarını söylemeyenler hala uğramayanlar var sanırım yada son ana kadar oyun oynuyorlar

KIZLAR YARIN KÜCÜK BİR OPERASYONUM VAR SANIRIM BU AY SONUNDA :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:TEYZE OLUCAKSINIZ :KK1: İNŞALLAHH YARIN SAAT 11.30 HEPİNİZ DUA EDİN BANAAAA

İŞTEE ONDAN SONRA GÖRCEM BEN SİZİ HER KONUŞTUGUNUZ YEMEKTEN GÖNDERCEKSİNİZ BANA:KK1::KK1::KK1:

bu muhabbetin üstüne buyrunnn künefeler bendenn :KK76:

Eklentiler

• $harika-kunefe-logolu.jpg
    $harika-kunefe-logolu.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 30
KIZLAR YARIN KÜCÜK BİR OPERASYONUM VAR SANIRIM BU AY SONUNDA :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:TEYZE OLUCAKSINIZ :KK1: İNŞALLAHH YARIN SAAT 11.30 HEPİNİZ DUA EDİN BANAAAA

İŞTEE ONDAN SONRA GÖRCEM BEN SİZİ HER KONUŞTUGUNUZ YEMEKTEN GÖNDERCEKSİNİZ BANA:KK1::KK1::KK1:

inşalahhhh....... gonderırım yaaa. nolcak ...

ayyy canım benimde başlayacak ama zaman gerekiyor biraz İnşallah canım yeni teyze oldum dokuz aya kadar heyecan biter yine olmalıyım teyze yap beni cicimmm

anammmm :KK1:
ben resim falan paylaşmam nerden buluym sana şimdi biberli ekmeği humusu :KK9:
hadi künefe yollarım da sana gelene kadar soğur cicim :KK53:

konu değişsin yoksa işi bırakıp tatlı yemeye gidicem :KK1:

+Ateist kapıyı nasıl çalar?

-dindendön. :KK52:

canım konuştum şimdi yarın vericekmiş sanırım yarından sonrad sende olur senin verdiğin cep no yanlış çıkıyomuş aramış ama neyse işt öle yarından sonra elinde bitanem

tamam tatlım.ben cep numaram nıye yalnış olsun.anlamadım.katılım burdaysan cb verrrrrr

konu değişsin yoksa işi bırakıp tatlı yemeye gidicem :KK1:

+Ateist kapıyı nasıl çalar?

-dindendön. :KK52:

hahahahahahaa........ ay allhm ıs miş yalan oldu yaaaa... alah sıze ne dıyım ya cıkıyorum bende sabahtan berı sızınleyım ısten atılacam yaaaa.... cıkıyorum bdne hemen eve gdcem ..... nolur saat dolsun catlıcammmmmm....

ben miii :KK1:

cicim benimmm senin için öğrenirimm yaparım Aşk oLsunn :KK16:
teyze anne yarısı bu kadar fedakarlık olsun dimi

yolda annesıyle yuruyen cocukla anneyı araba çarpmış.. kadın yere serılmış.. cocuk annesının vucudunun yarısının bedenınden ayrıldıgını gorunce teyze teyze nolur ölme demiş.. acıyla kıvranan anne yavrum ben annenım teyzen degılım demış... cocuk da ee sen dememiş mıydın teyze anne yarısıdır dıyen.....

:KK9::KK9::KK9:

X