Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
İnşallah bana gelen hediyelerde benim ki kadar özenle seçilmiştir

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bende hediyelerimi bugün aldım. nasıl güzeller nasıl özenle seçilmişler anlatamam. oda spreylerim oğluma ve bana özel birsürü mamalar kemerim hırkam küpelerim mutlu yıllar donuşum ohoo neler neler hepsi birbirinden güzel. ve tabi canım arkadaşım elleriyle oğluma lif bana bileklik yapmış çok beğendim. senin ellerine kollarına sağlık çok teşekkür ederim. yarın tek tek fotolarını ekliycem bayıldım hepsine Nazap 85 canım kesene bereket çok teşekkür ediyorum.
bugün teyzemlerin yeni evini temizledik ve evini taşıdık daha yeni geldik eve. ölüyorum yorgunluktan. tabi ben uyurmuyum bütün gün buraya yazmanın heycanını ve hediyelerime kavuşmanın heycanını yaşamışım. daha yeni açtım hediyelerimi yeni baktım. öğlen kargocu geldiinde eşim teslim almıştı. beni aradı ben çok mutlu oldum tabi. dedim eşime getir buraya bakcam dedim. oda az deil tabi biraz daha meraklan dedi. göbeğim çatladı meraktan. ama merakıma değmiş hepsi çokkk güzelll. sanki beni tanır gibi sevdiim herşeyi koymuşsun canım çok mutlu ettin beni. yarın fotoğrafları eklerim kızlar ve tabi katilciimi arıycam, canım katilim tanımasamda ben çok sevdim seni. çok içten yazılmış mektubun için ayrıca teşekkürler yarın arıycim şekerim öpüyorum seni ve bilimum konu sakinlerini

kızlar okuduklarımdan sonra gerçekten sizde beni hayal kırıklığına uğrattınız. herkesin hediye anlayışı farklıdır. bende 2 keredir çekilişe giriyorum. geçen seneki girişimde kardeşim çok istedi bu sene ilk defa girdi. eğer okusaydı yazdıklarınızı çok üzülürdü.
ben geçen seneki hediyemde taylol gönderdim bu hediyemdede göndericem. bu bir düşüncedir malum grip havaları. sağlığını düşünmek bir inceliktir. hediye kutusunun içine o kişinin içinden gelen ne varsa konulur. bu kişiye özel bişeydir. ki kardeşim o kadar özendiki "çekilişe girdin sana çıkan kişi ve bilgileri" dedim. daha ilk günlerde o heycanla hazırladı paketlerine kadar. böyle birşeyide ilk defa yaşıyor. o bilmezdi böyle sanal forumları falan. geçen sene çok özenmişti. bu senede girdi. bilmiyorum ya iyiki kardeşim internete girmiyor ben bile ne çok üzüldüm. ki hiçde küçümsenecek hediyeler değildi ASLAAA siz gidin bi daha bakın neler almış diye inceleyin resimleri bence. taylol topkek den başkada bi sürü şey vardı kaçırmışsıznız bence.

alıcı bjk güle güle kullan. beğenmişsin. önemli olanda zaten hediyeyi alan kişinin düşünceleri. kardeşim o kadar hevesliydiki anlatamam. abla istanbula gittiğimde hem katilimle hem kurbanımla görüşmek istiyorum tanımadan böyle heyecan yapıp herşeyi kutuya sığdırmışsam, tanısam kiimbilir neler yaparım diyodu.

ama ben katilimdende kurbanımdanda çokkk memnunum. ben hediyelerimi çok beğendim. zaten şöyle düşündüğün zaman tanımadığın birinin seni düşünmesi kadar güzel ne olabilirki. tanıdıkların bile seni gün gelip düşünmezken. tanımadığın birinin seninle ilgilenmesi kadar güzel bişey olabilirmi.
valla ben özene bözene hazırladım hediyelerimi hepside çok içten hazırlanan şeyler. tek tek seçtim severmi bunu istermi buda olsunmu diye. hediyelerimi kurbanıma yarın göndericem yada cumartesi günü veririmkargoya. en geç pazartesi salıya mutlaka elinde olur. katilimide kurbanımıda öpüyorum kokulu kokulu

Son düzenleme:
ben bugün kendimi çok sabırlı görüyorum ,hatta arkadaşlarımıda sabırlı olmaya davet ediyorum,baya ilerleme var bende

kızlar günaydın hepinize benim katilimde dün kargoya vermişti biraz önce aradım bir saat sonra şubede olur dediler dediler ayırın gelip alıcam dedim ama heycandan ve merakta ölüyorum acaba kim diye

Ellerine sağlık kardeşinin önemli olan hatırlanmak,önemsenmekti.Yorum yapan arkadaşlarında art niyetli olduğunu düşünmüyorum.
Sadece ilk hediyenin bana gelmesi sonucu bi talihsizlik diyelim.
Tekrar teşekkürlerimi iletirsin kardeşine yüreğinize sağlık

Herkese günaydın, hayırlı sabahlar veee hayırlı Cumalar
günaydın hanımlar mutlu günler hayırlı cumalar veee hafta sonlarıııı
Günaydınnnn size de canlar

ayyy cok mutlu oldum canım yaaa..... hırkanın small bedenını aldım umarım begenmıssındır ve sana gelmıstır.... ay suankı mutluluğuymu bıseye degısmem valla ...bende senıc cok opuyorum cnm.... begenmene cok ama cok sevındım....

kızlar günaydın hepinize benim katilimde dün kargoya vermişti biraz önce aradım bir saat sonra şubede olur dediler dediler ayırın gelip alıcam dedim ama heycandan ve merakta ölüyorum acaba kim diye

canım bende öyle ne aldılar diye değil kim aldı diye ölüyorum heyecandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…