Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlarrrr nasılsınız

yaa cicim çok sordum ama nereden nereye gitcek biliyorsun kargo bugün vereyimmi pazartesiyi bekleyimmi ne dersin

kızlar bende hediyelerimi bugün aldım. :KK52::KK52: nasıl güzeller nasıl özenle seçilmişler anlatamam. oda spreylerim oğluma ve bana özel :KK17: birsürü mamalar:KK56: kemerim hırkam :KK16: küpelerim :KK23: mutlu yıllar donuşum :KK76: ohoo neler neler hepsi birbirinden güzel. ve tabi canım arkadaşım elleriyle oğluma lif bana bileklik yapmış çok beğendim. senin ellerine kollarına sağlık çok teşekkür ederim. yarın tek tek fotolarını ekliycem :21: bayıldım hepsine Nazap 85 canım kesene bereket çok teşekkür ediyorum. :KK54::KK54:
bugün teyzemlerin yeni evini temizledik ve evini taşıdık daha yeni geldik eve. ölüyorum yorgunluktan. tabi ben uyurmuyum bütün gün buraya yazmanın heycanını ve hediyelerime kavuşmanın heycanını yaşamışım. daha yeni açtım hediyelerimi yeni baktım. öğlen kargocu geldiinde eşim teslim almıştı. beni aradı ben çok mutlu oldum tabi. dedim eşime getir buraya bakcam dedim. oda az deil tabi biraz daha meraklan dedi. göbeğim çatladı meraktan. ama merakıma değmiş hepsi çokkk güzelll. sanki beni tanır gibi sevdiim herşeyi koymuşsun canım çok mutlu ettin beni. yarın fotoğrafları eklerim kızlar ve tabi katilciimi arıycam, canım katilim tanımasamda ben çok sevdim seni. çok içten yazılmış mektubun için ayrıca teşekkürler yarın arıycim şekerim öpüyorum seni ve bilimum konu sakinlerini :KK23::KK23::KK23:

gule gule kullan hediyelerini lilyum 85 :KK34: resimler icin fazla bekletme
ellerine saglik kesene bereket nazap 85 herseyin gonlunuzce olmasini diliyorum

hediyelerine kavuşan biri daha olmuş
güle güle kullan
nazap85 inde kesesine bereket :KK16:

gule gule kullan hediyelerini lilyum 85 :KK34: resimler icin fazla bekletme
ellerine saglik kesene bereket nazap 85 herseyin gonlunuzce olmasini diliyorum

teskkur ederım canım.... darısı sızlere ınsalahh. bende hala beklemedeyım... sabırsızlanıyorum....:KK39::KK39::KK39::KK39:

CİCİ sana sesleniyorum duy biziiiiii aartık açıklansın kim kimin katiliiiii dimi amaaa

Yaa ben kurbanımı görüyorum buralarda tam elime telefonu alıyorum msj atayım diye.. Ama diyorum banada kimse mesaj atmadı bende atmayım. Kurbanıma yazık. Katilciğim lütfen bana ulaş artık :) Var mısın yokmusun onu da bilmiyorum ama :|

kızlar günaydınnnnn yoruldum sabah sabah katilim mesaj atmıs banaaaaaaaa wuhuuuuuuuuu :KK53:

X