Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
bende bugun verdım kargomu ne zaman elınde olur sormayı unuttum sorsam kıyamet kopardı heralde:KK53:

bu arada yarın gırmeyebılırım mısafır gelcekmış yıneee bu ay çok umutluyduk kımse gelmıcek dınlencem dedım ama son dk golu yedım:))) neysekı ogluşum yarın babasıyla ışe gıdıcek kalkarsa sabah

benım hedıyemde pazartesi elınde olur bır ıpucu kurbanıma gıden otobusler bızım sehırden gecıyor:))))

ben kimseyi unutmadım aklımda çekilişş yarın yollayacam hediyemi foto ekleme zamanı gelince eklemeyede geelcem arada girip bakıyorum ama yazma fırsatım olmuyorr

selam kızlar nasılsınız bu aralar pek yazmıyorum kusura bakmayın keyfım yok :KK50:
ama takıpteyim herseyden haberdarım kurbanım sen nasılsın?yarın veya haftasonu gonderıyorum hedıyelerını umarım beğenirsin
hepinizi öpüyorum:KK17:

Katilim beni aradı bugün :KK70: Bende arkadaşım sandım naber diyorum ben katilinim dedi :KK70: Çok utandım.
Ben o kadar özendim ki anlatamam sizleri hediye işini benim kadar abartan olduğunu sanmıyorum.
İnşallah çok beğenir kurbancan .

Bu arada paketlerim çok güzel özenle elimle hazırladım lakin bir sorunum var ben düz çizgi hayatta çizemem makasıda kullanamıyorum hediye kağıtlarını keserken yamuk oldu ama affetsin :26:

slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli...
annemlerdeydim giremıyodum nete..
katilim dün msj atmış...
cumartesi elimde olurmuş hediyeler...
çok heyecanlandım şimcik...:emir_bebek::emir_bebek:

Katilim beni aradı bugün :KK70: Bende arkadaşım sandım naber diyorum ben katilinim dedi :KK70: Çok utandım.
Ben o kadar özendim ki anlatamam sizleri hediye işini benim kadar abartan olduğunu sanmıyorum.
İnşallah çok beğenir kurbancan .

Bu arada paketlerim çok güzel özenle elimle hazırladım lakin bir sorunum var ben düz çizgi hayatta çizemem makasıda kullanamıyorum hediye kağıtlarını keserken yamuk oldu ama affetsin :26:

Benim paketlerde de makasla kesilen yerler komedi valla canım:KK52: Kamufle ettim ama oraları katlayarak.
Eeeee kızlarrr nasılsınızzzz?:KK3:

slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli...
annemlerdeydim giremıyodum nete..
katilim dün msj atmış...
cumartesi elimde olurmuş hediyeler...
çok heyecanlandım şimcik...:emir_bebek::emir_bebek:

Mrb canım hoşgeldinnnn:KK3:
Pazartesiye kadar birçok hediye sahibini bulacak sanırım, haftaya burası
tıklım tıklım olacakk oleyyyy:KK1::KK1::KK1::KK52:

Son düzenleme:
kızlar ben kurabıyelerımı yaptım. yarın paketlemesını yapıp yollamaya calısacagım dıger hedıyelerımle.kurbanım bakalım tadını begenecekmısın?

X