Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
bak mesela alıcı bjk hediyesini aldığı halde sohbete devam ediyor ama diğerlerinde tık yok
madem takip etmeyeceksin bu işlere hiç girmeyeceksin

bende bunu anlamıyorum işte yani kimse kimseyi zorlamadı herkes gönül rızası ile katıldı çekilişe

bak mesela alıcı bjk hediyesini aldığı halde sohbete devam ediyor ama diğerlerinde tık yok

o zaman şöyle yapalım hediyeleri beğenilenler sohbete katılanlar filan en iyi aktif olanlardan yeni bir çekliş yapalım

anaaammmm ne çıkıyo sizin bahçedeee meyvemiii çok severimmm yoksa mandalinnmiiii

kızlarrr katilim mesaj attı hediyemi kargoya vermişşş yarın elinde olur diyo şimdiden çok teşekkür ederim canım benim
kesene bereket rabbim benim için kesenden eksileni fazlasıyla doldursun inşallah...

Teşekkür ederim canım,ben bu konunun demirbaşıyım gitmem biyere
o zaman şöyle yapalım hediyeleri beğenilenler sohbete katılanlar filan en iyi aktif olanlardan yeni bir çekliş yapalım

Olur uyar bana

kızlarrr katilim mesaj attı hediyemi kargoya vermişşş yarın elinde olur diyo şimdiden çok teşekkür ederim canım benim
kesene bereket rabbim benim için kesenden eksileni fazlasıyla doldursun inşallah...

içine mi doğdu
yoksa burdan biri mi

anaaammmm ne çıkıyo sizin bahçedeee meyvemiii çok severimmm yoksa mandalinnmiiii

cıks mandalinim yok olmuyor buralarda soğukta yanıyor

gözün aydın canım Aminnnnn

yaa erken ulaşmadımı kargolar ben daha vermedim bile yarın versem yılbaşına yakın gider yada pazartesi vereyim tam gününde gitsin diye düşünüyordum

Artık bir yıl 12 ay değil, 13 ay olmuş.

-13. ay hangisi?

+Çüşş ayı!

ayrıca kızlar cici herkese girmeyenlere de hep mesaj attı biliyolar yani durumuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…