Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
hiç yorum yazmamıs yaaa olcak ıs degıl....... cok mutsuzum insalah katılım buraya ugruyordur dıye bakıyrm cnmmm aklımda 4 kısı var katıl olarak zaten inş. dusundgm gb cıkar :)

aalh sıze n dym bılerek nıe gırmeyım .. burayı sevooom ben :)

kızlar katilimi aradım çok sevimli ayyyy acaba kim acaba yazıştığım birilerimi ayyyy daha çok merak ettimm

kızlar valla ıslerım cok yogun.... eskı ısım olsa dakka bası yorum yazıyrdum kımse bana yetısemıordu.... kurbanımı da goremeyınce burda yazmaya ıstegm de kalmıo acıkçası..... :KK43:

katilin burada ona selam ver bizi saymıyorsan :))) yaw üç günde bir bir selam hoşçakalın desen yeter nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hiç yorum yazmamıs yaaa olcak ıs degıl....... cok mutsuzum insalah katılım buraya ugruyordur dıye bakıyrm cnmmm aklımda 4 kısı var katıl olarak zaten inş. dusundgm gb cıkar :)

aalh sıze n dym bılerek nıe gırmeyım .. burayı sevooom ben :)

hepimiz o dört kişiden şüphe ediyoruz acaba kim kim :KK1::KK1::KK1:

katilime küstüm ben gidiyorum işte hıh :KK19:

gitme kurbanımmmmmm

kızlar katilimi aradım çok sevimli ayyyy acaba kim acaba yazıştığım birilerimi ayyyy daha çok merak ettimm

öyleyimdir kurbanım

oofffff sınırımden catlıyordum neysekı sakınlestım:)
postaneye gıttım kargoda stajer bır kız vardı eda tafra görceksınız anlatamam sıra bana geldı söyle dıyor neyı soylememı beklıyorsun gönderım yapıcam dedım bı baktım ptt poşetıne koyuyor onca hedıyeyı.öylemı gıtcek dedım begenmedınmı dedı ama benım sınırden elım ayagım tıtrıyor sakın ol dıyorum kendımce.sonra kutu yokmu dedım ayrıca pakettekılerıde tek tek saydırdı.kutu aldı geldı olmadı daha buyuyu yokmu dedım yok bukadar dedı ama vardı neyse sınırlendım çıktım kutu buldum geldım bu seferde demezmı o kutu buyuk ucret fazla alırım..neyse kı durumu guvenlıkcı anladı ben kuçulturum dedı kestı bıçtı kuçulttu ucretı verırken bı adam geldı zarf vercektı kız kagıdı masaya bı attı bunu doldur dıye adamda yuzume atsaydınız dedı ben yeter dedım adını ver senı şıkayet edıcem dedım aldım ısmını dırek mudure çıktım çok anlayışlı bırıydı dert dınledım resmen guzın abla oldum mudurun yanında neyse kız geldı özur dıledı bende ısrar çok olunca sevmesemde bır cay ıçtım tsk edıp çıktım

Vakitleri yoktur tatlım çalışıyorlardır.Herkes senin benim gibi internet başınada mı çalışıyor :KK60:

Allahım yaa havanı yisinler :KK60:
ya bende sölemeden duramıcam kızlar çok sabıırlı biriyimde garibime giden bişey var suan hediyeler veriliyo yollanıyoooo biz yine aynı grup yazısıyoruz digerleri hani ya nasıl merak etmiyolar anlamıyorumki girip bi 5 dk bakmakda mı zor yani anlamadım ki yavru kuşlar dimi :26:

Geçen sene yapılan çekilişte benim katilim unutmuş çekilişe katıldığını, bekle bekle kargo gelmediği için cici35 katilimin numarasını vermişti sonunda bana ben de mesaj attım ' ben çekilişi unuttum' demişti :KK1: küboş haırlıyosundur sen o olayı :KK1: bu arada katilim küboş değildi hee yanlış anlaşılma olmasın :KK51:

bari hedayelerin fotoları eklemeye gelseler meraktan çatlarım ben ya

katilimm duy sesimi bana uhu al çatlayan yerlerimi yapıştırcam :KK1:

bence seni uhu paklamaz 404 falan lazım :KK60:

postaneye gıttım kargoda stajer bır kız vardı eda tafra görceksınız anlatamam sıra bana geldı söyle dıyor neyı soylememı beklıyorsun gönderım yapıcam dedım bı baktım ptt poşetıne koyuyor onca hedıyeyı.öylemı gıtcek dedım begenmedınmı dedı ama benım sınırden elım ayagım tıtrıyor sakın ol dıyorum kendımce.sonra kutu yokmu dedım ayrıca pakettekılerıde tek tek saydırdı.kutu aldı geldı olmadı daha buyuyu yokmu dedım yok bukadar dedı ama vardı neyse sınırlendım çıktım kutu buldum geldım bu seferde demezmı o kutu buyuk ucret fazla alırım..neyse kı durumu guvenlıkcı anladı ben kuçulturum dedı kestı bıçtı kuçulttu ucretı verırken bı adam geldı zarf vercektı kız kagıdı masaya bı attı bunu doldur dıye adamda yuzume atsaydınız dedı ben yeter dedım adını ver senı şıkayet edıcem dedım aldım ısmını dırek mudure çıktım çok anlayışlı bırıydı dert dınledım resmen guzın abla oldum mudurun yanında neyse kız geldı özur dıledı bende ısrar çok olunca sevmesemde bır cay ıçtım tsk edıp çıktım

ayyy katil eder onlar adamı ben aradım adresimi verdim şu saatte gel kargomu al diye eminim gelmeyecek bir çok defa arayacam
helal olsun sana orada bağırıp çağırmak yerine özürünü diletmişsin

Allahım yaa havanı yisinler :KK60:

Geçen sene yapılan çekilişte benim katilim unutmuş çekilişe katıldığını, bekle bekle kargo gelmediği için cici35 katilimin numarasını vermişti sonunda bana ben de mesaj attım ' ben çekilişi unuttum' demişti :KK1: küboş haırlıyosundur sen o olayı :KK1: bu arada katilim küboş değildi hee yanlış anlaşılma olmasın :KK51:

bence seni uhu paklamaz 404 falan lazım :KK60:

küboş kim

ceyda ne etsel baliye filan mı çıkarsak katilimi çokda masrafa sokmayalım az çatlatırım olmazmı :KK1::KK1:

okurken ben bile sinir oldum o densize... Tamam iş hayatıdır, stresi olur vs ama ne olursa olsun yine de yansıtılmamalı, hizmet bekleyen kişiye saygılı olunmalıdır herşeyden önce. Bir kere üslubu sonderece yanlış. Neyse özür dilemiş sonunda. Bozma moralini canım :KK19:

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

mandalina01,.................ben
rosecan83,..............bizimrosecan
zehranurum,..........katilim zehra
alici_bjk,...............katilim alici
cyd86,.................katilim ceyda
merve301,.............seni çıkaramadım tanışalımmı
melisdeniz,..............senide gözüm ısırıyor ama çıkaramadım tanışalımmı
mmousee,.................eneee katilim mouse
KK Pro Üyesuprensesi,................. kurbanım prenses
Now+.......................kurbanım prenses

:nazar::nazar::nazar:

ayyy katil eder onlar adamı ben aradım adresimi verdim şu saatte gel kargomu al diye eminim gelmeyecek bir çok defa arayacam
helal olsun sana orada bağırıp çağırmak yerine özürünü diletmişsin

küboş kim

ceyda ne etsel baliye filan mı çıkarsak katilimi çokda masrafa sokmayalım az çatlatırım olmazmı :KK1::KK1:

küboş nam-ı diğer alici_bjk :KK9:

olur tabi canım bali de uygundur :KK1:

ayy yok bagırsaydım o durumda ben suclu olurdum dırek mudure gıttım kendısıde özur dıledı baya ılgılıydı yanı sagolsun bundan sonra emın olunkı çok ıyı karsılancaksınız bu durum benıde çok uzdu dedı:)))

okurken ben bile sinir oldum o densize... Tamam iş hayatıdır, stresi olur vs ama ne olursa olsun yine de yansıtılmamalı, hizmet bekleyen kişiye saygılı olunmalıdır herşeyden önce. Bir kere üslubu sonderece yanlış. Neyse özür dilemiş sonunda. Bozma moralini canım :KK19:

ahhh ahhh onunla yerleri değişsek yeter ona ne küfürler ediyorlar telefon açıp off offff

BEHLÜL'ÜN PARİS POSTERLERİ YAKILA,FRENCH OJELER ASETONLA SİLİNE,FRENCH DEĞİL FRENK KİSS YAPILA(bildiğin vantuz stayla).. :KK60: :KK60: :KK60:

X