Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
canım benimki geyik olsun sayfalar ilerlesin belki birileri unuttuğu çekilişi hatırllar görür filan şaka yapıyorum yani :KK1:

ne hediye alacan bana bir araba alırmısın bir yat kat istemem bende var:nazar:

senin canın sagolsun nedemek varsa bitanedeha olsun almazmıyım sen nerden nemarka istiyosun onu söyle nasılsa piyango bana çıkıcak almazmıyım:KK1::KK1::KK1::KK1:

senin canın sagolsun nedemek varsa bitanedeha olsun almazmıyım sen nerden nemarka istiyosun onu söyle nasılsa piyango bana çıkıcak almazmıyım:KK1::KK1::KK1::KK1:

heheee tamam ahududu marka otomofil istiyorum mtu yat kotra filan istiyorum kat da alacaksan apartmanı kökten al kiraya veririm nasıl olsa denizde yaşayacam ben:KK1::KK1::KK1:

haydi söyle söyleeeeeeeee :KK9::KK9::KK9:

yasak değil dimi yasaksa demem

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

mandalina01,.................ben
rosecan83,..............bizimrosecan
zehranurum,..........katilim zehra
alici_bjk,...............katilim alici
cyd86,.................katilim ceyda
merve301,.............seni çıkaramadım tanışalımmı
melisdeniz,..............senide gözüm ısırıyor ama çıkaramadım tanışalımmı
mmousee,.................eneee katilim mouse
KK Pro Üyesuprensesi,................. kurbanım prenses
Now+.......................kurbanım prenses

:nazar::nazar::nazar:
kısss senin o bizim rosecan diyen dillerini yirim yirim şeker şeyyy:KK16:

kime aldığını bilmiyoruz ki bence yasak olmaz :KK9:

mouse hem kurbanda ortada yok dimi bir tanesini diyim bikini :KK1::KK1::KK1::KK53::KK52: bu havada bulmak zor olmadı sapık sanıldığım tükkanlarda her köşeyi deşerken pat diye önüme çıktı :KK53::KK53::KK53::KK53:

kısss senin o bizim rosecan diyen dillerini yirim yirim şeker şeyyy:KK16:

anammm hoşgeldin bizim kız

bari hedayelerin fotoları eklemeye gelseler meraktan çatlarım ben ya

katilimm duy sesimi bana uhu al çatlayan yerlerimi yapıştırcam :KK1:

benim kurbanım buralara hiç takılmıyo muhtemelen resimleride yükleyemicek acaba diyrum hediyelerin resmini benmi çekip yüklesem ne dersiniz:KK28:

mouse hem kurbanda ortada yok dimi bir tanesini diyim bikini :KK1::KK1::KK1::KK53::KK52: bu havada bulmak zor olmadı sapık sanıldığım tükkanlarda her köşeyi deşerken pat diye önüme çıktı :KK53::KK53::KK53::KK53:

anammm hoşgeldin bizim kız

heheh 38 aldın dimi bak olmaz sonra değiştirmeye fırsatımda olmaz :KK9:
ya şaka bi tarafa şu katiller kurbanlarına ulaşsın artık ben telaş yaptım yaaaa :26:

ya şaka bi tarafa şu katiller kurbanlarına ulaşsın artık ben telaş yaptım yaaaa :26:

içimden bir ses bazı katiller kurbanlarını üzecek diyor ama inşallah o ses yalan sölüyodur
mağdur olan olursa çok üzülürüm...

gönderirim 2 gün içinde yüklemezse ben yüklerim o zaman...

iki günde kargo gitmiyor ki :KK1:

hiii yakaladın beni hemde esnek daha büyüklerede olabiliyor yanlız sayın kurbanım kağıdının birini kopardım eşşek kadar fiyat yazıyordu üstünde bu mevsimde pek bulunmayacak ve fikir vermeyecek birşey olduğundan yazdım başkada yazmıyorum ıhh
şeyy birde bizim bahçenin mahsülünden :)))

X