Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Allahım yaa havanı yisinler :KK60:

Geçen sene yapılan çekilişte benim katilim unutmuş çekilişe katıldığını, bekle bekle kargo gelmediği için cici35 katilimin numarasını vermişti sonunda bana ben de mesaj attım ' ben çekilişi unuttum' demişti :KK1: küboş haırlıyosundur sen o olayı :KK1: bu arada katilim küboş değildi hee yanlış anlaşılma olmasın :KK51:

Çok havalıyımdır sorma,tek hava atabildiğim konu işim hehehe:KK1::KK1::KK9::KK9:
Hatırlamaz mıyım adını bilem hatırlıyorum qokce.Mimlendi artık unutmam asla :KK60::KK60:

oofffff sınırımden catlıyordum neysekı sakınlestım:)
postaneye gıttım kargoda stajer bır kız vardı eda tafra görceksınız anlatamam sıra bana geldı söyle dıyor neyı soylememı beklıyorsun gönderım yapıcam dedım bı baktım ptt poşetıne koyuyor onca hedıyeyı.öylemı gıtcek dedım begenmedınmı dedı ama benım sınırden elım ayagım tıtrıyor sakın ol dıyorum kendımce.sonra kutu yokmu dedım ayrıca pakettekılerıde tek tek saydırdı.kutu aldı geldı olmadı daha buyuyu yokmu dedım yok bukadar dedı ama vardı neyse sınırlendım çıktım kutu buldum geldım bu seferde demezmı o kutu buyuk ucret fazla alırım..neyse kı durumu guvenlıkcı anladı ben kuçulturum dedı kestı bıçtı kuçulttu ucretı verırken bı adam geldı zarf vercektı kız kagıdı masaya bı attı bunu doldur dıye adamda yuzume atsaydınız dedı ben yeter dedım adını ver senı şıkayet edıcem dedım aldım ısmını dırek mudure çıktım çok anlayışlı bırıydı dert dınledım resmen guzın abla oldum mudurun yanında neyse kız geldı özur dıledı bende ısrar çok olunca sevmesemde bır cay ıçtım tsk edıp çıktım

az bile yapmışsın sanki babalarının hayrına çalışıyolar :KK20::KK20:benim eniştemde mecidiyeköyde ptt çalışıyo o hariç:KK1::KK1:

ay nasıl ya cekilişe girdiginimi unutmus yaa ay innamıyorum yaaa çok garip yaaaaa :KK20::KK20::KK20:

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

mandalina01,.................ben
rosecan83,..............bizimrosecan
zehranurum,..........katilim zehra
alici_bjk,...............katilim alici
cyd86,.................katilim ceyda
merve301,.............seni çıkaramadım tanışalımmı
melisdeniz,..............senide gözüm ısırıyor ama çıkaramadım tanışalımmı
mmousee,.................eneee katilim mouse
KK Pro Üyesuprensesi,................. kurbanım prenses
Now+.......................kurbanım prenses

:nazar::nazar::nazar:
katilin kurban olsun sağğğaaaaaa :KK1:

Toplam 11 kullanıcı konuyu okuyor. (11 üye ve 0 ziyaretçi)

mandalina01,.................ben
rosecan83,..............bizimrosecan
zehranurum,..........katilim zehra
alici_bjk,...............katilim alici
cyd86,.................katilim ceyda
merve301,.............seni çıkaramadım tanışalımmı
melisdeniz,..............senide gözüm ısırıyor ama çıkaramadım tanışalımmı
mmousee,.................eneee katilim mouse
KK Pro Üyesuprensesi,................. kurbanım prenses
Now+.......................kurbanım prenses

:nazar::nazar::nazar:
seni akıllı hatun seni:KK1:

ay nasıl ya cekilişe girdiginimi unutmus yaa ay innamıyorum yaaa çok garip yaaaaa :KK20::KK20::KK20:

sevgili kurbanım ben çekilişe girdiğimi unuttum :KK1: bekleme beni zaten sende unuttun girdiğini dimi :KK1::KK1::KK1:

katilin kurban olsun sağğğaaaaaa :KK1:

enemmmm yirim seni katilim kurbanım

seni akıllı hatun seni:KK1:

cıks ben safım

Aşk olsun mandalina benim adımı nasıl bilmezsin,küboş kim demişsin teessüf ederim:KK59:

benden başka sana küboş diyende varmış hani sadece ben diyecektim anammmmm aldatıldım mı yoksaaaa
hem ben ceydayı denedim bakalım biliyormu diye
:emir_bebek:

bukadar istiyosun mdem:KK1:
senimi kırıcam yolla adresini sanada hediye göndericem

canım benimki geyik olsun sayfalar ilerlesin belki birileri unuttuğu çekilişi hatırllar görür filan şaka yapıyorum yani :KK1:

ne hediye alacan bana bir araba alırmısın bir yat kat istemem bende var:nazar:

X