Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
slm kızlar ben geldim açımm çok açıktım rejim yapıyorum kızlar acaba bugün ara versem olurmu:KK1::KK1:ben hediyelerimi yarın yolıcam işallah bende kutu bulamadım onuda bugün halledicem işallah

bulamazsan kargo kutularıyla yolla canım sende

ya ben hiç rejim yapmadım yapamam da zaten :KK1:

yasak olan herşey tatlı geliyo bana :KK53:

bulamazsan kargo kutularıyla yolla canım sende

ya ben hiç rejim yapmadım yapamam da zaten :KK1:

yasak olan herşey tatlı geliyo bana :KK53:

valla canım mecburum üst beden 36 alt 40 basen haliyle kötü duruyo bide sezeryanla dogum yaptım hafiften karında var geçen ceydanın butiginden elbise begendim olmadı ölçüleri iyice moralim bozuldu:KK43::KK43::KK43::KK43:

valla canım mecburum üst beden 36 alt 40 basen haliyle kötü duruyo bide sezeryanla dogum yaptım hafiften karında var geçen ceydanın butiginden elbise begendim olmadı ölçüleri iyice moralim bozuldu:KK43::KK43::KK43::KK43:

basen daha zor gidiyo bölgesel zayıflama lazım
egzersiz hareketleri falan oluyo oralardaki yağları yakmak için
sadece diyet çok işe yaramaz canım

ben katilimi arıcam şimdi o beni aradı akşam telefonum meşguldu bu akşamda sınavım var şimdi fırsat avarken arıyorum kızzzzlarrrrrr kimin telefonu çalacaksa söylesin

heheee:KK1:Bide sesiini karizmatik yaptın mı tamamdır:KK51:

:KK51::KK51::KK51:

ay tatlım moral bozacak ne varr Allah sağlık sıhhat versin :KK19:
haklısın tatlım neyse burda oyalanınca yemek yemem sonrada eymen kalkar onunla ugraşırım :KK37:
cyd eşin gittimi

Sabah gitti canım :KK43::KK43::KK43:

X