Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Benim katilim dün msj attıııııı, bugün yola çıkacakmış paketimmmm çok heyecanlıyımmmm

I KATİLİMMMMMM

ya bence artık katiller ortaya çıksın benceeeee

yaşasın ben katilimi biliyorum çok şeker biri aslında biz buluşacaktık hediyemi kargoya vermicekti elden getiecekti
ama kocam bana süpriz yaptı senelik iznini kullanmış ne zamandır düzceye gitmek istiyordum diye pazar gününe almış biletleri
o yüzden buluşma işi yattı ama dönüşte görüşecez inşallah hediyemide bu gün kargoya verecekmiş oleyyyy

Şanslıyım gerçekten katilim de kurbanım da çok tatlılar, çok olumlu elektrik aldım ikisinden de

çok şanslısın benimde katilim çok şanslı benim gibi kurbanı var ama bende şanslıyım onun gibi katile sahibim evetttt bugün sms attıı çok sevindim mucuksss katilim eğer okuyorsan buralardaysan

ya bende sölemeden duramıcam kızlar çok sabıırlı biriyimde garibime giden bişey var suan hediyeler veriliyo yollanıyoooo biz yine aynı grup yazısıyoruz digerleri hani ya nasıl merak etmiyolar anlamıyorumki girip bi 5 dk bakmakda mı zor yani anlamadım ki yavru kuşlar dimi :26:

Vakitleri yoktur tatlım çalışıyorlardır.Herkes senin benim gibi internet başınada mı çalışıyor

nur0993 ve nazap85 sizi yakalamışken artık topiğe sık sık gelseniz olmazmı :))

benim kurban hala yok ortalarda bende onu aramam hıh

ahhh ahhh parçaladım kendimi kuırbanım gel diye tık yok bende bilmiyorum niye gelmezler neden merak etmezler herşeyi geç sonuçta kendide hazırlık yapacak araştırma yapması gerekmezmi

Vakitleri yoktur tatlım çalışıyorlardır.Herkes senin benim gibi internet başınada mı çalışıyor

çok iyi niyetlisin bende fesatım

aynen katılıyorum bi tanımaya çalışır bari alicicim zamanları olmayabilir tabiki ama 5 dk da bi yerde bulur yani bilmiyorum bana garip geliyo bukdr kayıtsız kalınması

yaaa benim kutuya sığmadılar kolide bulmamki şimdi dışarda kaln büyük parça değil kutunun üstüne koysam nasılsa tekrar poşetliycem olmazmı yaaa

bu arada kurbanım her nekadar okumasada kırmızı çamaşırları değiştim acayip birşey aldım ben çok beğendim fırfırlı aldım bu sefer :)))

aynen katılıyorum bi tanımaya çalışır bari alicicim zamanları olmayabilir tabiki ama 5 dk da bi yerde bulur yani bilmiyorum bana garip geliyo bukdr kayıtsız kalınması

kızlar valla ıslerım cok yogun.... eskı ısım olsa dakka bası yorum yazıyrdum kımse bana yetısemıordu.... kurbanımı da goremeyınce burda yazmaya ıstegm de kalmıo acıkçası.....

kendilerine göre haklı sebebleri vardır herkesin
herkez aynı fikirde olacak diye bir kural yok
banada garip geliyor en yoğun günümde bile pc başında bir günaydın yazıp gidiyorum sonuçta buradan biri bana hediye yollayacak bana verdiği değeri gösterecek ona bir selamı çok görmeyim diye düşünüyorum bu benim açım belkide onların ki doğrudur çok farklı açıdan bakıyorlardır bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…