Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
slm kızlar ben geldim açımm çok açıktım rejim yapıyorum kızlar acaba bugün ara versem olurmuben hediyelerimi yarın yolıcam işallah bende kutu bulamadım onuda bugün halledicem işallah

bulamazsan kargo kutularıyla yolla canım sende

ya ben hiç rejim yapmadım yapamam da zaten

yasak olan herşey tatlı geliyo bana

bulamazsan kargo kutularıyla yolla canım sende

ya ben hiç rejim yapmadım yapamam da zaten

yasak olan herşey tatlı geliyo bana

valla canım mecburum üst beden 36 alt 40 basen haliyle kötü duruyo bide sezeryanla dogum yaptım hafiften karında var geçen ceydanın butiginden elbise begendim olmadı ölçüleri iyice moralim bozuldu

valla canım mecburum üst beden 36 alt 40 basen haliyle kötü duruyo bide sezeryanla dogum yaptım hafiften karında var geçen ceydanın butiginden elbise begendim olmadı ölçüleri iyice moralim bozuldu

basen daha zor gidiyo bölgesel zayıflama lazım
egzersiz hareketleri falan oluyo oralardaki yağları yakmak için
sadece diyet çok işe yaramaz canım

ben katilimi arıcam şimdi o beni aradı akşam telefonum meşguldu bu akşamda sınavım var şimdi fırsat avarken arıyorum kızzzzlarrrrrr kimin telefonu çalacaksa söylesin

heheeeBide sesiini karizmatik yaptın mı tamamdır

ay tatlım moral bozacak ne varr Allah sağlık sıhhat versin
haklısın tatlım neyse burda oyalanınca yemek yemem sonrada eymen kalkar onunla ugraşırım
cyd eşin gittimi

Sabah gitti canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…