Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
gunaydın nasılsınız hedıye sorun olmuş sanırım evet soyle bakınca ele avuca alıncak bışı yok ama belkı kesesı buna el vermıştır dıcem.hedıyelerı görunce çok merak ettım arkadas kendını bahsederken nasıl bahsettı.ayrıca grıpte olsak dr var onun yazdıgı ılacları kullanmak taraftarıyım sargı bezıde çok duşundurucu:))anlayamadıgım konu nıcın ıvır zıvıra verdıgı parayla daha kullanışlı bışı almadı.ben sahsen hedıyelerımı alırken kendıme dıye aldım ve çok mutlu oldum ama gördumkı aldıgım hedıyeler 2 kışıye göndercek kadar almışım

yine çıktım kutu aramak için gezindim ama hepsi küçük yaa
bi istediğim gibi bişi bulamadım koli bile bulamadımm yaaaaaa
vurcam kendimi

kargo şirketlerinde kutu veriyorlar ya onlara koysam olmaz mı ayıp olur mu kurbanıma :26:

Son düzenleme:
oy oy oyyy 1 ay çok uzun zamanmış yavvv hemde rusyaaa
şaka bi yana Allah kavuştursun canım zaman su gibi akıp geçsin inş senin için

Amin canım, sağolasın

Anaaamm hemide Rusya hee yapmasın bi yanlış fururum enişteyi
Ağlama sen bacım cumartesi eğlendiririm ben seniApaçi dansı yaparım sana

Yok balım bi yanlış yapmaz, hayır yani ben aldatılmayacak bir kadınım gibi bi iddiam yok ama onun kalbindeki Allah korkusunu bildiğimden yine de Allah şaşırtmasın tabi

BU arada bayanlar Cumartesi buluşması iptal oldu ne yazık ki ya da ertelendi diyelim. Sadece 3 kişi -kesin- olarak gelebileceğini belirtti bu seeple daha sonraki tarihe ertelendi

ya ben bişey sorucam bu arada en başından beri korktuğumuz bişey bu biz aldık yolladık peki bizim hediyelerimiz gelmesse ne olucak bizim ellerimiz bomboş kalıcak ona bi çare yokmuu benim katilim ben burdayım demedi çünkü tırstımmm :18::18:

cnm ayıp olcagını zannetmıyorum ben zaten hedıyelerın paketlı ben kendım kutu yaptım fakat olmadı en son aldıgım hedıyem sıgmadı bende kargocuyla göruştum buraya getırın hallederız dedı oyle yapıcam artık

valla bende işyerindeki kutuya koyucam :=)
paketleme konusunda süperim diyemiyorum ..
ufak bi not ekliyim yarın yollıcam

dimi bende öyle yapıcam artık

sende benim gibi şansızsın desene
bende bi tane buldum ama sığmadı mecbur kolilere kaldık

geçen arkadaşıma yolladım turuncu şirin kolileri vardı yurtiçi kargonun
ordan yollarım artık

hem dediğin gibi hediyeler paketli zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…