Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Toplam 10 kullanıcı konuyu okuyor. (10 üye ve 0 ziyaretçi)

ghs, nur0993, alici_bjk, cyd86, yaowwwwssss+, rosecan83, fenerbahCemre, Now, nazap85+, CİCİ35+

:KK9::KK9::KK9:

Ohh herkes hediyelerini yollama aşamasında ama benimde katilimden hiçbir haberim yok :KK43:

herkese selam kızlar... ben kurbanıma hedıyemı dun yolladım.. suan yoldadır.... yalnız bana yollayan kısıye yenı adresımı 5 gun once ılettım, cici de bana senın kargon yolda dedı 4 gun once... ama hala gorunurde bıse yok.. katılım senden rıcam su kargomu sordursan da bende mağdur olmasamm.... en azından yolda gelıo desen cıcıye.. cunku ev adresım zor bulunuyor, icabında gerı sana donebılır....

alıcı sana mutlu yıllar dıyorum... hedıyelerın hayırlı olsun.. sen cok sanslısın kı ılk aldın :) hedıyelerın cok hoş bence sen kımseye bakma veren memnun alan memnun olduktan sonra kım ne demıs onemlı degıl :)

demin de dedıgım gb hedıye pakedımı dun yolladım... kare bı kutuyu kapladım, kırmızı kapla kaplayıp sımledım beyaz kurdale taktım :) cok ugrastım kısacası ıcınde ıse 13 çeşit hedıye var bana gore hepsı cok anlamlı..... :)

hedıyelerın cok olması degıl de az ve anlamlı olması daha onemlı arkadaslar :)

opuyorum hepınızı :) gorusuruz...

bu arada katılım sen enrelerdesın ya hıc yazmıosun yoksa bosa mı yolladm ben ):

katilcim tek sunu belirtiyim yemek içmek gibi şeyler almana gerek yok zaten diyette biriyim aklında bulunsun :nazar:

gunaydın nasılsınız hedıye sorun olmuş sanırım evet soyle bakınca ele avuca alıncak bışı yok ama belkı kesesı buna el vermıştır dıcem.hedıyelerı görunce çok merak ettım arkadas kendını bahsederken nasıl bahsettı.ayrıca grıpte olsak dr var onun yazdıgı ılacları kullanmak taraftarıyım sargı bezıde çok duşundurucu:))anlayamadıgım konu nıcın ıvır zıvıra verdıgı parayla daha kullanışlı bışı almadı.ben sahsen hedıyelerımı alırken kendıme dıye aldım ve çok mutlu oldum ama gördumkı aldıgım hedıyeler 2 kışıye göndercek kadar almışım

bende canım alırken kendime diye aldım,özen göstererek sectim inşallah beğenir ,ya beğenmezseee

vallahi yoğunuktan bakamadım bayağı. bir baktım bayağı kaynatmışsınız. ben bugün yolluyorum kızlar. artık benimkatilim ne zaman yllar bilemiyorum. hani bir mesaj atsa ne bileyim iyi olur :):):)

X