Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Benim katilimde aradı bıcır bıxır çok şeker bi bayan.Acayip pozitif enerji aldım ondan çok güzel kibar bi sesi var.Çok sevdim bu katili beni öldürebilirsin şekerim

yatılıya da açıkmı kapın cnm.

ben 85 takıyorum canım.küçük yada büyük aldıysan değişitr diye..

bugün banada katilim mesj atmış.kekleri götürüyonmu diye.yakınsan gel beraber götürelim dedim ağzını aramak için.nerde olduğumu söyleyeyim de bil dimi diyo.çoğunun nerden olduğunu bilmiyorum sadece kurbanımınkini biliyorum zaten.bilemezdimki!yarın arıcam inşallah bir aksilik olmazsa ama kendi numaramdan aramıcam haberin olsun katilim.katilim tatlı kızmış be.inşallah yakınlardandır da dostluğumuz sürer.görüşme imkanımız falan olur belki.kıskandırdım komşularımı bugün mesaj yazmış diye.kadınlarda bana hemen profilini bayan yapmıştır.sesini duydum diyom.olsun diyorlar.erkektir belki diyo.erkeğin hiç işi yok ya burda karılarla çene yapcak.

selam kizlar nasilsiniz figen sana birsey sorabilir miyim sen antalyadasin degilmi nerdesin antalyada bende antalyadayim

valla yakınımdan biriyle tanışınca çok seviniyorum ya.bak yine sevindim.ben caminin arka sokağındayım canım okul var ilköğretim adını unuttum.o sokak üzerindeyim.A-101 n karşısındaki okul

canim bende vergi dairesine yakin calisiyorum simdi nerde calistigimi yazmiyim acik olarak ama cok yakinim oraya

memursun sanırım.tmm canım nasıl istersen.tanıştığıma memnun oldum sık sık sohbet edelim ha.limanda bir arkadşım oturuyor .biride sarısuda.bu sitede tanışmıştık.

canim bende cok memnun oldum sana ozelden yazarim merde calistigimi belki ziyaretime gelirsin evime de beklerim misafirlige ayrica bende cok sevindim birilerinin olmasina

bir kızım var sanım benimde 3 bitti 4 den gün aldık artık.oh bak çocukların yaşıda uygun anlaşırlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…