Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
slm kızlar çokkk yorgunum çok sabahtan beri evi temizliyorum biraz sonrada hediyelerimi tamamlamak için dışarı çıkıcam ogluşumun kalkmasını bkl okadarda açıktımki anlatamam biriniz bişeler hazırlasada yesek:KK37::KK37:

Buyur canım en çabuk bu olur:KK42:Afiyet bal şeker olsun:KK54:
$ana-sayfa-fotolari.jpg

Karnımı doyurup gelirim bende:KK53::KK53::KK9:
Len hediye alacağım sana ne açık sözlüyüm dimi:)) ne istiyon eksik ne var söylede onu alayım:KK9:

:KK60: Allahım yaaa :KK60: Gelip de öyle 2 gıdım bişey yiyip doydum dersen fururum seni :KK53::KK53:

Kız zahmet edip bişey alma yavrucumm yaa :KK17: eksiğiklerim var daha dekorasyonda tabi mesela oturma odasına köşe takımı lazım :KK52: :KK60:

Tabii ki gelin, çok sevinirim gerçekten :KK9: :KK76:

sagol canım seni çok begendigim için siteden biraz takip ettim evini gördüm allah saglıklı huzurlu mutlu oturmayı nasip etsin işallah ama benim eymenimi yaramaz oglumu görseydin hiçte okadar sevinmezdin ama siz toplaşıp bana gelirseniz ben çok memmun olurum

:KK60: Allahım yaaa :KK60: Gelip de öyle 2 gıdım bişey yiyip doydum dersen fururum seni :KK53::KK53:

Kız zahmet edip bişey alma yavrucumm yaa :KK17: eksiğiklerim var daha dekorasyonda tabi mesela oturma odasına köşe takımı lazım :KK52: :KK60:

Hee oldu sonrada annemler beni vursun dimi hehee:KK70::KK1::KK1:
Neyse illa bişey alacağım bakarım artık bişeyler:44:

sagol canım seni çok begendigim için siteden biraz takip ettim evini gördüm allah saglıklı huzurlu mutlu oturmayı nasip etsin işallah ama benim eymenimi yaramaz oglumu görseydin hiçte okadar sevinmezdin ama siz toplaşıp bana gelirseniz ben çok memmun olurum

Sağolasın canım, o senin gönlünün güzelliği.. Allah razı olsun, çok teşekkür ederim. Rabbim isteyen herkse daha güzelelrini nasip etsin inş.
Bir de şunu belirtmek istiyorum; çocuklarla inanılmaz bir frekansım vardır ve çok da severim. Gelmeyi düşünen arkadaşlar çocuğum var kırar döker vs asla düşünmeyin çok rica ediyorum. Misafiri çok severim ve elimden geldiğince en iyi şekilde ağırlamaya gayret ederim, tabi tüm hanımlar böyledir muhakkak. Yazdığım gibi, kapım herkse açık arkadaşlar hem fena mı olur tanışmış oluruz işte :KK16: Gelirsen çok memnun olurum gerçekten :KK34:

Sağolasın canım, o senin gönlünün güzelliği.. Allah razı olsun, çok teşekkür ederim. Rabbim isteyen herkse daha güzelelrini nasip etsin inş.
Bir de şunu belirtmek istiyorum; çocuklarla inanılmaz bir frekansım vardır ve çok da severim. Gelmeyi düşünen arkadaşlar çocuğum var kırar döker vs asla düşünmeyin çok rica ediyorum. Misafiri çok severim ve elimden geldiğince en iyi şekilde ağırlamaya gayret ederim, tabi tüm hanımlar böyledir muhakkak. Yazdığım gibi, kapım herkse açık arkadaşlar hem fena mı olur tanışmış oluruz işte :KK16: Gelirsen çok memnun olurum gerçekten :KK34:

canım çok sagol bende gerçekten sana gelmeyi çok isterim dedim gibi seni çok begeniyorum işallah böyle bi buluşma yaparsanız haber verin imkanım olursa gelmek isterim

canım çok sagol bende gerçekten sana gelmeyi çok isterim dedim gibi seni çok begeniyorum işallah böyle bi buluşma yaparsanız haber verin imkanım olursa gelmek isterim

Önümüzdeki hafta Cumartesi yani 24 Aralık günü olarak belirledim zaten canım, inş. gelebilirsin :KK34:

Kızlar ben yemek hazırlamak üzere çıkıyorumm.. geldiğimde katilim beni burada bekliyor olsun :KK1: sahi çok meraktayımmm kim kim katilim kimmm :KK52:

benbugün kurbanıma kırlent yüzü aldım çok şekerdi 2 tane kendime 2tanede ona aldım kırmızı seksi iç çamaşırı aldım kocişine giyer bebişine eşofman takımı asldım bide benim annanem boncuklu patik örüyo onada yaptırdım bitanede tablo aldım ama getirirken arkasında ufak bi deformasyon oldu yolıyıp yollamamakta kararsızımasıldızaman belli olmaz ama neyse diyer aldıklarımla beraber paket yapıpcumaya kadar yollarım heralde

Katilim bana mesaj attıı :KK52::KK52::KK52: canım benim 'unutulmadığını bil' demiş :KK16: Çok sevindim çok mutlu oldum :21:

X