Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
canim sik sik sohbet edelim valla cok mutlu oldum inanki simdi benim camasair makinasi bitmis onu bir asayim sonra da uyumaya calisiyim valla dun geceden beri temizlik yapicam diye ugrasiyorum annem de rahatsozdi onunki benimki oldum yorgunluktan uyuyamiyorumda dinlenmem lazimvyarinda bircok isim var ama cok sukur sagligimiz sihhatimiz yerinde olsunda bugunlerde gelir gecer p.tesi yazicam sana isyerimin adini mutlaka bekliyorum kocamanda opuyorum kendine dikkat et iyi geceler canim

canim sik sik sohbet edelim valla cok mutlu oldum inanki simdi benim camasair makinasi bitmis onu bir asayim sonra da uyumaya calisiyim valla dun geceden beri temizlik yapicam diye ugrasiyorum annem de rahatsozdi onunki benimki oldum yorgunluktan uyuyamiyorumda dinlenmem lazimvyarinda bircok isim var ama cok sukur sagligimiz sihhatimiz yerinde olsunda bugunlerde gelir gecer p.tesi yazicam sana isyerimin adini mutlaka bekliyorum kocamanda opuyorum kendine dikkat et iyi geceler canim

tmm canım iyi geceelr kolay gelsin.gelirim mutlaka.

:KK30:

ohhh tamam iste benimki oglanda olsa pek yaramaz degildir ne guzel simdi daha da cok sevindim

çocuk bunlar yaramazlık yapıcaklar tabi ama bazı yerde durmasını bilecekler.akşam misafiirm geldi hiç konuşturtmadı durdurmadı.kadın ilk defa gelmiş eve çayları falan doldurdu.tabakları mutfağa götürdü.ayıp oldu kadınada.evde yaramazda dışarda şımarmıyor yine Allah'tan

günaydınn kızlarr tatill bitti geri döndüm geçmişi okumam zor olacal gibii maşşallah hiç susmamışsınız :KK1: hepinizi çokkk özledimm :KK54:

X