Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar en azından benden yana katilim bumu acaba diye düşşünmeyin.çünkü içinizden biri değil.katilim banada ip ucu versen.en azından telefonumu biliyorsun.kargoyu gönderdiğinde ara bari evde kargo bekliyeyim o gün.muğlaya gitme ihtimalim var bak ona göre.

benimkurbanım buralara hiç uğramıyor daha bir mesajını bile görmedim acaba katilimde mi hiç girmiyorki?

Benim kurbanım nerde kiii sesi çıkmıyorrrr:44:
Katilim de ipucu vermiyor hiçççç. Bi kendi
katilim hakkında fikir yürütemedim

Ama ama yine kimseee yokkkk
Haftaiçi de ben olamıyorummmm, affet
kurbanımmm umarım seni tam takip edebilirim

ben daha hiç bişey almadım hiç aCELE ETMEm vesselam

Ben aldım ufak tefek eksikler hariç tatlım ödevlerim olacak önümüzdeki günlerde, sıkıştırıp
baştan savma almak istemedim. Ahhh benim kurban da bi yardımcı olsaaa

de de katilimin sen olduğunu biliyorum
Cıkkkk demem kiiiiii Olabilir de olmayabilir deeeee

benim profilimi kimse ziyaret etmemiş,bence bana kimse bişey almayacak bari mektup yazsa

benim profilimi kimse ziyaret etmemiş,bence bana kimse bişey almayacak bari mektup yazsa

Son ziyaretçilerde sorun var galiba canım çünkü ben çekilişe katılan herkesi itinayla inceledim
Bende de görünmuyordu profılıme bakanlar, 2 gündür görunmeye basladı ama 1-2 incelemiş sadece
çekilişe katılan. Onlardan biri mi ki acaba katilimmm:26: Yoksa katilim beniiiii sevmiyo muuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…