Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Son düzenleme:
Hoşbuldum tatlımmm:KK54: Müzik dinliyorum, oyun oynuyorum kafa dağıtmaya çalışıyorum canım yaaa
moralim bozukkk:KK50: Yılbaşı planların suya düştüüüü:KK50::KK50:

Benim bu aralar favori şarkım: :KK31:
mfö - yalnızlık ömür boyu - YouTube

dur bende dinliyim senin şarkıyı neden suya düştü planların :KK31:bende bir derdim var bölümüne takılıp kaldım gezceğime bari bayanlara yardımcı olıyım dedim :26:

dur bende dinliyim senin şarkıyı neden suya düştü planların :KK31:bende bir derdim var bölümüne takılıp kaldım gezceğime bari bayanlara yardımcı olıyım dedim :26:

Erkek arkadaşımın ailesi yılbaşı için İstanbula geleceklermiş de, o yüzden planlar uçtu gittiiiii:KK50:
Bu duruma babam çok sevindi gerçi onunla avunabilirim sanırım:KK1:

Aslında insanların hayatlarına karışmayı pek sevmem ama ezilen, kendini ezdiren insanlara dayanmıyorum.
Öyle bi konu gördüm mü dalıveriyorum ben de:KK30:

Güzeldir şarkı canım dinleeeee:KK34:

Erkek arkadaşımın ailesi yılbaşı için İstanbula geleceklermiş de, o yüzden planlar uçtu gittiiiii:KK50:
Bu duruma babam çok sevindi gerçi onunla avunabilirim sanırım:KK1:

Aslında insanların hayatlarına karışmayı pek sevmem ama ezilen, kendini ezdiren insanlara dayanmıyorum.
Öyle bi konu gördüm mü dalıveriyorum ben de:KK30:

Güzeldir şarkı canım dinleeeee:KK34:

sen babanın yanında kalcaksın diyemi sevindi baban ahh şeker babalar:KK49:
ben seviyorum dert dinlemeyi dert paylaşmayı yaaa:KK30:

sen babanın yanında kalcaksın diyemi sevindi baban ahh şeker babalar:KK49:
ben seviyorum dert dinlemeyi dert paylaşmayı yaaa:KK30:

Aynen canım evde olacağım için havalara uçtu. Ne varsa anniş babişlerde var zaten:KK16::KK16::KK16:

Ben de severim tabi dert dinlemeyi tatlım ama sonuç olarak biz burdan konuyu tam olarak anlayamıyoruz.
Belki anlatan kişi objektif değildir, belki konudan çok çok alakasız anlamlar çıkarıyoruzdur. Bu yüzden konu
sahibi söylediklerimden hareketle bişeyler yapar dıye cok korkuyorum yazarken:18: Tabı cenemi tutamadığım boldur:KK17:

vipdükkanda da güzel elbiseler oluyor tavsiye ederim..

bugün gittim bütün dükkanları gezdim hiçbişey bulamadım.bi oraya bakmadım.ama yarı abiye yarı günlük olsun istiorum.

Mesela ben buna aşık oldum:KK16: Dışarı çıksam kesin bunu alırdım:KK25: Tabi kuşağını değiştirirdim:KK1:
$376509_10150373698695936_53133370935_8546583_584250453_n.jpg

Şu etek de çok güzelmişşşş:KK16:
$382614_10150373698645936_53133370935_8546582_150144685_n.jpg

Aynen canım evde olacağım için havalara uçtu. Ne varsa anniş babişlerde var zaten:KK16::KK16::KK16:

Ben de severim tabi dert dinlemeyi tatlım ama sonuç olarak biz burdan konuyu tam olarak anlayamıyoruz.
Belki anlatan kişi objektif değildir, belki konudan çok çok alakasız anlamlar çıkarıyoruzdur. Bu yüzden konu
sahibi söylediklerimden hareketle bişeyler yapar dıye cok korkuyorum yazarken:18: Tabı cenemi tutamadığım boldur:KK17:

aaa ben bunu hiç düşünmemiştim yani benim sözümü dinleyipte eşinden boşanmaz biri heralde ama fikirlere ihtiyaçları vardır insanların ya:KK34: evet ne varsa anne babada tamam eş sevgili bi yere kadar anne baba hep yanında karşılıksız sevgi buna denir:KK49:

aaa ben bunu hiç düşünmemiştim yani benim sözümü dinleyipte eşinden boşanmaz biri heralde ama fikirlere ihtiyaçları vardır insanların ya:KK34: evet ne varsa anne babada tamam eş sevgili bi yere kadar anne baba hep yanında karşılıksız sevgi buna denir:KK49:

$i_love_mom_and_dad_sticker-p217647080430237286qjcl_400.jpg

ay o kuşagı bende çıkarırım bide topuz yaparım saçımııı:KK6:

Gümüş parıltılı çanta ve ayakkabılarrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:
Ama amaaaa terlik ve pijama yetecek banaaaaa:KK52::KK52::KK52:

Evet canım şık bir partiye çok uygun olur.
Daha orta karar partiler için de bol parıltılı
bir bluz ve tayt olabilir. Ya da sade, düz bir elbise:KK34:

kız sen ne kadar zevklisin fikirerinde zevklerimizde birbirine benziyor ama ben malesef yılbaşında her zaman ki gibi evdeyim.keşke bir şey çıksa da
kalabalık olsak ya da bir yere gitsem ama hayırlsı bakalım

kız sen ne kadar zevklisin fikirerinde zevklerimizde birbirine benziyor ama ben malesef yılbaşında her zaman ki gibi evdeyim.keşke bir şey çıksa da
kalabalık olsak ya da bir yere gitsem ama hayırlsı bakalım

Saol güzelimmm mucukssss:KK54::KK17:
Ben de ufak bir sorundan dolayı malesef evdeyim yılbaşında
tatlımmm, artık mezuniyet balosu için bakarım elbiselere:KK1:

X