Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Son düzenleme:

dur bende dinliyim senin şarkıyı neden suya düştü planların bende bir derdim var bölümüne takılıp kaldım gezceğime bari bayanlara yardımcı olıyım dedim :26:

öfffff yılbaşı gecesi ne giycem.bulamıorum bi elbise fikriniz varsa paylaşsanıza kızlar....

dur bende dinliyim senin şarkıyı neden suya düştü planların bende bir derdim var bölümüne takılıp kaldım gezceğime bari bayanlara yardımcı olıyım dedim :26:

Erkek arkadaşımın ailesi yılbaşı için İstanbula geleceklermiş de, o yüzden planlar uçtu gittiiiii
Bu duruma babam çok sevindi gerçi onunla avunabilirim sanırım

Aslında insanların hayatlarına karışmayı pek sevmem ama ezilen, kendini ezdiren insanlara dayanmıyorum.
Öyle bi konu gördüm mü dalıveriyorum ben de

Güzeldir şarkı canım dinleeeee

sen babanın yanında kalcaksın diyemi sevindi baban ahh şeker babalar
ben seviyorum dert dinlemeyi dert paylaşmayı yaaa

sen babanın yanında kalcaksın diyemi sevindi baban ahh şeker babalar
ben seviyorum dert dinlemeyi dert paylaşmayı yaaa

Aynen canım evde olacağım için havalara uçtu. Ne varsa anniş babişlerde var zaten

Ben de severim tabi dert dinlemeyi tatlım ama sonuç olarak biz burdan konuyu tam olarak anlayamıyoruz.
Belki anlatan kişi objektif değildir, belki konudan çok çok alakasız anlamlar çıkarıyoruzdur. Bu yüzden konu
sahibi söylediklerimden hareketle bişeyler yapar dıye cok korkuyorum yazarken:18: Tabı cenemi tutamadığım boldur

vipdükkanda da güzel elbiseler oluyor tavsiye ederim..

aaa ben bunu hiç düşünmemiştim yani benim sözümü dinleyipte eşinden boşanmaz biri heralde ama fikirlere ihtiyaçları vardır insanların ya evet ne varsa anne babada tamam eş sevgili bi yere kadar anne baba hep yanında karşılıksız sevgi buna denir

ay o kuşagı bende çıkarırım bide topuz yaparım saçımııı

Gümüş parıltılı çanta ve ayakkabılarrrrrr
Ama amaaaa terlik ve pijama yetecek banaaaaa

Evet canım şık bir partiye çok uygun olur.
Daha orta karar partiler için de bol parıltılı
bir bluz ve tayt olabilir. Ya da sade, düz bir elbise

kız sen ne kadar zevklisin fikirerinde zevklerimizde birbirine benziyor ama ben malesef yılbaşında her zaman ki gibi evdeyim.keşke bir şey çıksa da
kalabalık olsak ya da bir yere gitsem ama hayırlsı bakalım

kız sen ne kadar zevklisin fikirerinde zevklerimizde birbirine benziyor ama ben malesef yılbaşında her zaman ki gibi evdeyim.keşke bir şey çıksa da
kalabalık olsak ya da bir yere gitsem ama hayırlsı bakalım

Saol güzelimmm mucukssss
Ben de ufak bir sorundan dolayı malesef evdeyim yılbaşında
tatlımmm, artık mezuniyet balosu için bakarım elbiselere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…