Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Merhaba kizlar.Bugun 14+0im.Sabah önce pembe leke ardından doktora gittim.Kalp atışı normal,rahim ağzı kapali,bebek büyüyor sorun yok dedi.Progestan istedim ne olur ne olmaz diye.Vermedi,gerek yok dedi.Gunluk hayatına devam edebilirsin vb sözleri oldu.Eve geldim o pembemsi leke kahve lekeye dönmüş,miktar olarak daha çok.Ve ben ağlayıp mahvolmaktan daha tartiya cikamadim.Suan beş kilo almış olayım ama şu lekelerden kurtulayım..
İnşallah bende kendimi iyi hissedince bildirim yapicam pufboregi ..

canım üzme kendini, normalmiş kalp atışı. ama için rahat etmezse akşam birde acilde dene şansını progestan hap veriyorlar yada iğne yapıyorlar diye biliyorum.

canım üzme kendini, normalmiş kalp atışı. ama için rahat etmezse akşam birde acilde dene şansını progestan hap veriyorlar yada iğne yapıyorlar diye biliyorum.
Miktarda azalma değil de artma olursa kesinlikle acile gidicem canım..Çok teşekkür ederim. Saglikla gelsin bebeklerimiz inşallah..

Gecmıs olsun canım. Sıkma canını yat güzelce dınlen.

29. hafta
başlangıç 61.6
geçen hafta 75.0
bugün 76.8

anlamıyorum nasıl bu kadar çok geliyo bu kilolar çok yediğimde yok halbuki

29. hafta
başlangıç 61.6
geçen hafta 75.0
bugün 76.8

anlamıyorum nasıl bu kadar çok geliyo bu kilolar çok yediğimde yok halbuki
Bünye meselesi dicem artık canım valla ben sağlıklı beslendim haftada 1 aldım sağlıksız herşeyi yedim haftada 1 aldım. Birer gün arayla yürümeye çalışıyorum artık kar buz yeni bitti. Çok yürüyünce benim oğlanlar kasigima çakılıp kalıyor sanki karnım çok büyük alta çekiyor. İnşallah daha yavaş ve az alırım artik

Canım Dr muayene etmiş zaten riskli bir durum olsa soylerdi sen üzülürsen bebekte etkilenir

Kizlar gittik bebek kendini kordondan kurtarmış, nstye de girdim sabah birdaha gidrcegim. Doktor tıp hayatimda ilk kez boyle birsey görüyorum bu cocuk kordonlari nasil atti dedi, yatis yapilcakti halbuki. Suan gerek kalmadi dedi dogum kendinden başlasın istiyor bakalim birdaha ayni durum olursa alır herhalde. Hepinize tesekkurler yazdiklariniz için

Hadi gözün aydın canım

Sabah : 1 omlet,3çeri,1 salatalık,küçük dilim tam buğday ekmeği,10 zeytin,2kk peynir,1pişi,çay
Ara :1 soda,3 hurma
Öğle : 4 kaşık kabak yemeği,3 kaşık çiriş otu,5 kaşık yoğurt
Akşam : 2 dilim ekmek, menemen,çay

Ben bu kadar yesem haftada 2 kilo net veririm yahu. Helal olsun

Eee ben böyle yiyorum daha hiç kilo falan veremedim,hep alıyorum,aynı bile kalamıyorum.ayrıca canım senin aynı haftalarda yediklerine bakıyorum benden çok daha az tüketmişsin yemek,hep öğle akşam bir yapmışsın ve çok da az yemişsin.senin kadar yapamıyorum maalesef.
Ben bu kadar yesem haftada 2 kilo net veririm yahu. Helal olsun

Kahvaltı:
Kaşarlı kare tost
Domates , salatalık
1 bardak Ayran

Ara1:
2 adet ceviz
1 bardak kakaolu süt

Ara2:
1 adet muz
1 bardak süt

Akşam :
Izgara tavuk
Salata
Yoğurt
Kahvalti Iki haslanmis yumurta. Oglen kahvalti gibi yedim :) peynir zeytin domates kizarmis ekmek. Aksam firinda somon baligi Bol salata. Arada ceviz kuru erik kayisi falan yedim. Bir tane de armut. Sonra activia yogurt ve tarcinli su icerim.
Sabah:tam buğdaylı eski kasarli sandvic
Oglenureli kofte,brokoli haslama,bol salata,1 dilim ekmek
Ara:Elma
Aksam:1 kase ezogelin,kocaman peynirli salata
Ara:1kare bitter, 25 gr kabak çekirdeği
Bak sizin 30.haftalar.yeminle herkes aç.bu nedir ya Hep 2 öğün.ama çok da iyi olmuş.ben bu akşam çok fazla menemen yedim ve bu saatte midem çok kötü.akşam yemeğini kesmem lazım bence benim.ondan kilo alıyorum sanırım.bugün dr a gittim.tatlı kaçamak mı yapıyorsun sen dedi?ya hiç mi yemeyeceğiz anlamadım.ısrarla kaçamak yok,bebek önde gidiyor.erken Doğum riski olur dedi.ne alaka anlamadım.kilosu da çok değil bebeğin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…