Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

22. Hafta
Güncel 64.5 🙈 ya bnm tartım mı bozuldu acaba ya geçen hafta 63 e düşmemiş miydim ki? Düştüysem nasıl 1,5 kg aldım . Bence düşmemişim bi anlık sevindirmiş beni o😞

Kizlar doktordan geldim 38+1 im bebeğin boynuna 4 kez kordon dolanmjs 3 de bida kontrol edecek durum aynıysa mecburi sezeryana alınacağım, bana dua edin. Hersey yolunda gitsin. 3170 suan kilosu. Umarim cok ufak doğmaz. Gelisimi tamdır, korkuyorum.
kıyamam canım merak etme bişi olmaz, sezeryan dersede içini ferah tut. sağlıklı olsun da doğuncada kilo alır. haber ver bizede.

Kizlar doktordan geldim 38+1 im bebeğin boynuna 4 kez kordon dolanmjs 3 de bida kontrol edecek durum aynıysa mecburi sezeryana alınacağım, bana dua edin. Hersey yolunda gitsin. 3170 suan kilosu. Umarim cok ufak doğmaz. Gelisimi tamdır, korkuyorum.

Canım hiç sıkma canını. Sezeryan kötü bir şey değil. Olabildiğince sakin olursan çok güzel geçer sezeryanın. Birde odaya getirdiklerinde seni birkaç saat sonra ayağa kalkıp yürürsen 3 en geç 7 gün içinde toparlarsın kendini. Ayrıca bebeğin kilosu iyi canım. Ama ben Doğum yaptıktan sonra şunu anladım kilodan ziyade bebeğin kemik sağlığı daha önemli. İnşallah kemikleri sağlıklı dinç bir bebeğin olur canım :)

Canım haftasida güzel kilosuda güzel maşallah hiç sağlığı tehlikeye atmaya gerek yok inşallah çok rahat bı doğum olur canım fırsatın olursa yine yaz bize

Günaydın canım, erkek bebegim. Aynen bu resimdeki gibi oldum😂
benimki kız ama her gören karnın sivri erkek diyo
hatta bugün tanımadığım birisi yolda erkek mi dedi yok kız dedim kesin erkek bak görürsün demişti dersin falan diye öyle bi kesin konuştuki
doktorum kesinlikle kız diyo yanılıyo olamaz heralde demi
manyak karı kafamı nasıl bulandırdı ya 🤣

benimki kız ama her gören karnın sivri erkek diyo
hatta bugün tanımadığım birisi yolda erkek mi dedi yok kız dedim kesin erkek bak görürsün demişti dersin falan diye öyle bi kesin konuştuki
doktorum kesinlikle kız diyo yanılıyo olamaz heralde demi
manyak karı kafamı nasıl bulandırdı ya 🤣
Bazen istisnalar olabiliyor , cok bilmişler etrafta çok 😂😂

Canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏🙏❤️

X