Yeni evliyim burası benim salonum, yorum ve önerilerinize...

canım güle güle otur ama yorum yapıcam sakın kırılma halı biraz uymamış açık renkte sade bir halı daha hoş olurdu

bence vitrinin içindeki ansiklopedileri ve dantelleri çıkarabilirsin, evini daha kalabalık, karışık gösteriyorlar. vitrininin içine kadar sade ve uyumlu olursa o kadar hoş olur. bence önemli bir nokta..

ve evlilik fotoğraflarını, diğer fotoğraflarını gümüşlüğünün üstündeki bazı bibloları kaldırıp gümüşlüğüne koyabilirsin. öyle daha güzel duruyorlar bence, genelde de çoğu evde öyle..

ayrıca evinin mobilyaları çok güzel ve şık. masa örtüsü de uyumlu ama bence yemek yenmediği zamanalr masa örtüsünü kullanmayıp yerine daha küçük bir şey koysan ya da hiç koymasan da olur..

son bir şey; dediğim gibi mobilyaların çok güzel ve modern bir tasarıma sahipler, evinin havasıyla danteller pek uyumlu değil bence onları da kaldır.

böylece geriye daha sade ve daha şık bir salon kalır :)

benım tercihim hep sadelıkten yana oldugu için biraz kalabalık geldı ama dantelı örtuyu seven biri için hoş allah güle güle oturmayı nasip etsin önemlı olan bu

canım eşyaların çok güzel güle güle otur evinde..ama bana sorarsan bu eşyalara o örtüler olmamış..masan ve sehbana daha şık ve modern örtüler kullanabilirsin..artık vitrin içlerinde pek örtü kullanılmıyor..tabii tercih senin...

Dantller evet çok kalabalık olmuş azalt bence
Benim evimde hiç yok sadece yatak odasında modern tarzı 3 parça var 1 şifonyerde 2 komidinde

cok güzel görünüyor.ama bende arkadasa katiliyorum örtü konusunda....dantelleri de kullan tabii,o kadar emek verilmis,alinmis.ama bence cok güzel tasli salon takimlari var...öyle bisey de süper olur gibi:)

bence de danteller olmamış, yada ben sevmediğim için bana öyle geldi..
birde masa üstündeki yapma çiçek yerine daha modern bir şey koyabilirsin..
ama geneli çok güzel olmuş..
koltukların benimkiler benziyor.
Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin

Canım çok hoş bi salon olmuş ama o danteller gerçekten hiç iyi durmamaış..bide masanın üstündeki rengerank çiçekler salondaki renk uyumunu bitirmiş..onları kaldır bence..güle güle otur canım

canım hayırlı olsun bir yastıkta kocayınnnn
evin çok güzel darısı bize işallah
ama ilerde dantel yerine boncuk işlemeler var onlarla evin daha bir süper olur güle güle oturun

a.s.cnm çok güzel ve modern döşenmiş ama ben olsam danteleri kaldırırdım masayıda komple kapatan örtüyü kaldırırdım herşey çok güzel allah ağıztadıyla huzurlu sevgi dolu yıllarınız geçsin eşinle mutluluklar:1hug:

Öncelikle güle güle ağız tadı ve sağlıkla oturun evinizde.
Mutluluklar dilerim.
Fikirlerime geline;
1. Masanın üzerindeki çiçek güzel fakat bence masaya çok büyük gelmiş o çiçeği bence yerde boş bir yere koyabilirsin.
2. Vitrin içindeki gümüş tepsiler çok fazla mobilyayı kapatmış, koyacaksan eğer gümüş tepsi 1 tane koyabilirsiniz.
3. Dantellere diyecek birşeyim yok el emeği göz nuru .ama çok fazla vitrinde var danteller tek koysan daha şık bence.
4. Masanın üzerine daha sade bir obje koyabilirsin.ve eğer diğer örtülerin dantelse masa üstünede dantel olsa daha iyi olur.
5. Vitrinin içindeki kendi düğün resimlerinizi ayna önüne koyabilirsin
6. Ansiklobediler salonda olmuyor bence.

Perdelerin ve mobilyan şahane zevkin güzel ufak detaylar yukarda sıraladıklarım.Ama elbette senin zevkin.<Eşya fasafiso önemli olan mutluluk
sevgiyle kal
7. Kahve fincan takımınla cam bardak takımını ayrı ayrı değil tam olarak dizayn yapabilirsin.

ben olsam aynayı kullanmazdım boş kalabilir o duvar büfenin üstünü daha güzel değerlendirebilirsin

canım onerı dıye soyluyorum vıtrının ıcındekı dantellerı teke ındır tepsılerı cıkart bıde resımlerı konsolun ustune koy canım esyların cok guzelmıs gule gule otur canımcımmmm

yorumlarınız için hepinize çook teşekkür ediyorum canım en güzelleri sizlerin olsun, Allah herkese mutlu evlilikler nasip etsin en önemlisi o öpüyorum sizleri :teytey:

canım bencede dantelleri kaldır ketenden vitrin takımları var,çok şık ve zarif mobilyalarına uygun renk tonları ağırlıklı seçebilirsin hem fiyatlarıda uygun istanbulda mısır çarşısında kürkçühan var oradan bulabilirsin.Vitrin ve konsolundaki biblo ve tepsileride kaldırablirsin mesela konsoluna çerçeve takımları var 2 çerçeve bir kutu ve benzeri parçalrı olan sade durur göz tırmalamaz benim fikrm bu kadar geldi canım bu arada mutululuklar

evt bademella arkadasn dedigini tam yazacaktim,bencede o dantelleri kaldir derim hersey cok harika ama artik dantel pek guzel gorunmuyor gozlere daha sik icine uyabilecek hazir boncuklu takimlar cok hos olur vitrinine,
bir omur boyu mutluluklar

masa örtünü bencede kaldırmalısın.Aynı örtüden benimde var ben yemek yerken seriyorum o örtüyü.
Masayı çok kapamışş...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…