Yeni evliyim burası benim salonum, yorum ve önerilerinize...

güle güle otur canım evinde...
ben yerinde olsam dantelleri kaldırır ve
halıyıda bej tonlarında seçerdim.
koltuklarına da bayıldım bu arada.Şeniz

Hayırlı uğurlu olsun Rabbim bir yastıkta kocatsın...
Yemek odası tak.salon tak.uyumu harika... güle güle kullanın
fakat gümüşlükle vitrin yanyana olmamış bence birini daha başka bir yere konulabilir
Mesela çiçekler var ya oraya konabilir
ya da gümüşlükle vitrini yanyana getirin
Ama şunu tekrar söyleyim harika takımlar beğenmişsin bende nişanlıyım bu tarz bişey düşünmeye başladım...

canım koltuk takımın supermıs ve yemek odası takımında.ama dantellerı kaldırıp vıtrınıne sadece cam bardak takımlarını koysan daha ıyı olur bıde masa ortusude kapamıs mobılyayı yanı kendı fıkrım olark soyluyorum Allah agız tatlılıgı huzur mutluluk versın canım

mobilyaların çok güzel vitrin ve konsollardaki dantelleri teke indir masanın üstündeki çiçek ve terdeki yeşil çiçekleri de kaldırırsan çok daha güzel olur bence aynı zmanda aynanın önündeki düğün resminizde bütünlüğü bozmuş gibime geldi gözüme takıldı nacizane fikrim canım allah güle güle oturmayı nasip etsin.

çok hoş ve güzel döşenmiş ama danteli biraz abartmişsin canim...
Güle güle eskit eşyalarini :))

teşekkür ederim "kahvekolik" canım masko üçüncü kapıdan girince hemen karşıda, hihoyyyt mutluluklar diliyorum sana da öpüyorum canım.

bence arkadaşım o daltel wede örtüler yerine çok güzel boncuklu modern örtüler war onlardan alabilirsin

dantel örtüleri kaldırıp modern bişeyler serebilirsin ve vitrinin de fazla eşya var.onları da aza indirisen daha elit görünür bence.mesela tepsiler hoş olmamış benim fikrim boyle

Size ömür boyu mutluluklar diliyorum.Salonunuz güzel döşenmiş fakat masanın üzerindeki o kocaman çiçek hoş durmuyor.Onun yerine daha farklı bir aksesuar kullanabilirdiniz.Bu tarz büyük çiçekler masa üstlerine konulmaktansa yerde daha güzel duruyorlar.Sadece küçük bir öneri umarım bana kızmamışsınızdır:eek:

çok şık canım güle güle oturun ama nacizane bir önerim olacak örtülerini değiştirsen daha farklı şöyle perdene uygun tonlarda organze örtüler kullansan daha şık durur gibime geliyor ama eminim anneciğinin el emekleridir biraz kullan sonra değiştir vazgeçtim mutluluklar

img0293qj1.jpg

img0297zf2.jpg

img0306ib6.jpg

img0307zq8.jpg

dantelleri teke indir
vitrinin içini fazlalıklardan temizle
iki vitrin parçaı varya onları yan yana değilde köşelere veya konsolun iki kenarına koyabilirsin
koltukların çooooooooookkkkkkkk güüzeeeeeeelllllllll:lepi:
masa örtüsünü kaldırıp dağınık şekilde hoş bir örtü atabilisin
masanın üzerindeki çiçek çok büyük yere koyabilirsin
çok uzattım ama mobilyan çok güzel, diğer odaları ve salonun yeni halini eklersen seviniriz:1hug:

Allah güle güle oturmayı nasip etsin canım. Bu yuvanın içinde hep mutlu ol inşallah

allahım güle güle oturmayı nasip etsin bende vitrindeki dantel sayısını 1 e indirmeni tavsiye ederim bide masa örtüsü şementabla şeklinde olsa cok daha güzel olur canım ama esyaların cok güzel canım allahım huzurunuda eksik etmesin

X