Yeni evliyim burası benim salonum, yorum ve önerilerinize...

bir ömür boyu mutluluklar dilerim arkadaşım :asigim:.............benimde tavsiyem o iki adet büfeyi yanyana değilde köşelere ayrı ayrı koyman olacak daha güzel duracaktır salonun.........:1hug:

arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkürler, rehavet aynen senin gibi düşündüğüm için kullanıyorum canım benim annemde senin anneciğin gibiymiş demek ki bir süre sonra değiştireceğim zaten , ama herkesin önerilerini tek tek okudum ve dikkate aldım çok teşekkürler herkese :1hug:

Günümüzde artık dantel kullanımı biraz geri planda kalıyor
Nede olsa bakımı zor Yıkaması helede ütülemesi
Benim için dantelin yeri hep ayrıdır Severim kullanırımda
Diğer hazırlarda güzel onlarıda kullanırım Ama dantel başkadır
Bi çok arkadaşın dediği gibi vitrindeki danteller tek olmalı
İçindekilerde daha sakin şeyler olmalı
Mesela tepsiler ve kitaplar olmamalı Sadece kadeh fince ve onlar gibi zarif görünümlü şeyler olmalı
Masa örtüsüde olmamalı O örtüler genelde leke tutmaz cinsden olduğu için yemek esnasında kullanılır Dertsiz denen örtüler

vitrinindeki danteller eğri duruyor.hatta o dantelleri kaldırsan daha güzel olur.tüllerine uygun pullu boncuklu örtü koy.ama eşyaların çok güzel güle güle otur...mutluluklar dilerim evinde................

ya saolunun çok hoş ama o danteller çok abartı :S
ben yakıştıramadm yani
vitrinlerin içinde de çok incik boncuk var temzlik yapmasıda zor olur :S
biraz sadelerştrsen fena olmaz bence ...
güle güle otur

bence çok fazla dantel var daha sade örtüler koyabilirsin ve vitrin içindeki resim hoş durmamış resimler için ayrı bir köşe yapabilirsin ve tepsiyide kaldır bence daha sade bir düzenleme yaparsan görünümde hem güzel hem daha dikkatçekici olur diye düşünüyorum:1rolleyes:

vitrinlerin içini çok doldurmuşsun daha sade olabilir kitaplar falan olmamış bence içine, bide o masa örtüsünü yemek yerken kullanabilirsin, onun dışındaki zamanlarda minik bi dantel örtsen daha iyi olur, koltukların harika ama ben olsam peluş halı sererdim, o halı pek uymamış sanki sengözlerimebaksanab

10.512.301'inci de ben olayım hadi canım dantel çok kullanmışsın masana daha küçük bi örtü kullan varsa vitrinin de çok doldurmuşsun eşyaların çok şık güle güle en önemlisi agız tadıyla otur.diğer odalarını da bekliyoruz.

a.s.

hepimizde aynı zevkte miyiz neyiz :p:p

eşyaların güzel ama bence vitrinin içine tekrar düzenle mesela tepsiler çok hepsinin orda olması gerekemz sadece kadehleri koyabilirsin bide kitapların camlı vitrinde olması hoş değil mutluluklar dilerim

Madem sordun bende fikrimi söyleyeyim; vitrinin iki parçasını aynalı konsolun iki yanına koyabilirsin
vitrindeki dantel sayısını ikiden teke indirebilirsin, alt raftaki kitapları kaldırabilirsin, vitrinin içini daha sadeleştirip daha uyumlu yerleştirebilirsin, bir bölüme sadece camları, bir bölüme gümüşleri veya porselen eşyalarını koyabilirsin, masanın üstündeki çiçeği de kaldırabilirsin, düğün resimlerini de koltukların arasındaki konsolun üzerine koyabilirsin :nazar:

Güle güle otur yeni evinde sağlıkla, mutlulukla....kaydirigubbakcemile5

Bence dantel sayısını azaltmalısın. Aksesuarları biraz azalmalı ve renk uyumuna dikkat etmelisin. Bence masanın üzerindeki çiçek biraz fazla göz yorgun yaratıyor. Yanlış anlama olumsuz eleştiri değil söylediklerim. Sadece kendi fikrim. Sen bu şekilde mutlu oluyorsan en önemlisi o bence.
Güle güle ve mutlu mutlu yaşayın evinizde.

Allah mesut etsin. Evin çok güzel. Benim düşüncemde danteller yerine başka örtüler. Mesela tül perdenin parçalarını masanın, sehpanın vve gümüşlüğün içine yaptırabilirdin. Ben öyle yaptırdım kenarlarınada ince güpür geçittirdim çok hoş oldu. Düşün bence.

*zaten arkadaşlar çoğu şeyi söylemişler ama ben bişey daha eklemek istiyorum.. bence kesinlikle halını değiştirmelisin.. halının içindeki bordo renk bütünlüğünü bozmuş , daha modern tarzda krem, siyah tonlarında , geometrik desenli bir halı seçebilirsin..

* bikaç arkadaşın vitrinin tekli parçalarını salonun köşelerine dağıtma fikrini de dikkate al bence..

* bi de perden biraz abartılı geldi bana.. daha sade,kıvrımı daha az olan bişey düşünebilirsin..

tabiki bunlar sadece öneri.. çoğumuzun evi dört dörtlük değil zaten....yeni evinde güle güle otur..

Canim öncelikle allah ağiz tadi sağlik ve huzurla oturmayi nasip etsin evliliğinde mutluluklar dilerim.
Mobilyan koltuk ve perdeler harika
ama danteller çok hoş olmasina rağmen mobilyanin görüntüsünü bozuyor perdelere uyumlu belki dantel ağirliği olmayan ama daha hoş gösterecek örtüleri tercih edebilirsin bence
vitrinin içindeki ansiklopediler out bozuyo görüntüyü ve tepsiler
bi de resimlerinizi niye vitrine gizledin bakemm
aynanin önünde mobilyaya uiygu çerçevelerde daha hoş olurdu sankim bizde senin cici resimlerini gormuş olurduk bu firsatta:)

mutluluklar canim herşey gönlünce olsun

X