Yeni evliyim burası benim salonum, yorum ve önerilerinize...

Vitrindeki dantelleri 1 e indir ve gümüş tepsileri çek, tepsiler çok kötü durmuş, masa örtüsüde kötü durmuş, şementablo dedikleri örtü boylarından kullan çok hoş olur.O kitaplarıda çek bence, orda sadece cam eşyaların ve varsa fotoğraf kalsın. Birde orta sehban için çok şık boncuklu örtülerden al, sonra bide o masadaki devasa çiçeği kaldır ve orta büyüklükte uzun olmayan bi obje koy. Evinde sağlıklı huzurla otur, hayırlı olsun.

canım öncelikle allah evinizde sağlıklı, mutlu günlerde sevdiklerinle oturmayı nasip etsin bende yazan arkadaşlarımın fikirlerine katılıyorum. Masa örtüsünü kaldır oraya daha kucuk masanın mobilyasını kapatmayan bir ortu kullan ustundekı vazo yerıne daha küçük bir obje kullan, vitrininde düzenleme yap tepsiyi kaldır birkaç biblo ve resimleriniz olabilir ve içindeki dantellere gerek yok sanırım ben dantel sevmedıgımden ama tabi kişilerin beğeni anlayışı değişiyor ben daha modern eşyalardan hoşlanıyorum. yaptığın değişikliklerin resimlerinide beklerız yine güle güle oturun canım...

Hayırlı olsun ,
Bence büfenin içinde ki kitapları ve dantelleri kaldırın , dantel yerine daha modern örtüler koyabilirsiniz . ( ya da hiç koymayın )

Çiçeği de masa üstünden kaldırıp yerde boş bir kenara koyabilirsiniz .

Bir önerimde eğer düşünürseniz , koltuklarınızda ki lame renklerine uygun salon aksesuarları almanız ,yine lame tonlarında ...
Ama şimdilik yeni evlisiniz masrafları tahmin ediyorum ,zaten zaman geçtikçe sizde gözünüze batan şeyleri değiştireceksiniz .

Mutluluklar.

salonun zevkle döşenmiş canım...
ama ben difanbahyana hayran kaldım :)
hastasıyım o çiçeğin bendede tam 3 adet var ama dahada olsun istiyorum salona en çok yakışan canlı çiçek difanbahyadır bana göre :)
ona iyi bak emi :KK66:

danteller olmamış... bir de gelinlik resimlerinin göze sokulması taraftarı değilim ama... yine de güzel olmuş... allah ağız tadıyla mutlu yuvalar versin...

1.masasın ortusu cok basit duruyor esyaların güzelligine gore.Kahverengi tonlarda masanın tamamını kaplamayacak sekilde bir örtü gerek.ornegin;
p3.jpg

2.masanın ortasındaki vazodaki ciceklerin renkleri son derece uyumsuz.örnegin(vazo olarak begenmedim ama renk olarak ornek olsun diye)
24328791_dbe9c5ffb4.jpg

3.halı uymamıs.kilim desenli bir halı yerine daha modern bir halı tercih edilmeliydi.
default.html
( cok da begenmedim ama ornek acısından)
index.php

Afiyet ve saglıkla bir ömür boyu mutlulukla otur evinde inşallah.Allah huzurla kem gözlerden ve dusuncelerden uzak bir yastıkta kocatsın.

canım ALLAH mutlu etsin ağız tadı ile oturun inşallah koltuklarına bayıldım çok şık ama o köşedeki solgun çiçekleri kaldırıp masa üzerindeki çiçeği koyabilirsin masada ki çiçek salonunu karmaşık hale getirmiş eminim içeri girince dikkat çeken ilk şey o olur ama eşyaların çok şık ilk önce onlar dikkat çekmeli bence mutluluğun daim olsun

canım öncelikle vitrinin çok dolu önce o elişilerini teke indirger ıvır zıvırı kaldırır gümüşlerle kristalleri aynı gruba koyup tepsileri farklı bi bölüme alırdım alttaki ansiklopedileri ve kitapları alır kapaklı bi yere koyarım masanın üzerindeki çiçek salona hiç gitmemiş onu alır oturma odama yada daha uygun bi yere koyardım masamın üzerine de sarımtrak yada kahveye tonlarına uyacak şekerlik vazo vs.... bişeyler alabilirdim ve konsolumun üzerindeki o mavi renkte değirmenleri vs..vs.... kaldırırdım ton olarak gitmemişler ....

sevgiler canım

merhaba eşyaların cok güzel ama vitrinlerin içi çok dolu, eline geçse içine atmışssın gıbı duruyor, dantallerı bence hepsini kaldır esyaların modern tarza, masayada ortaya organza bir tül hoş olur. birde ıkı vıtrını yanyana yapışık olsa daha hoş olabilir..

ben dantelden hiç hoşlanmıyorum
annem alınmasın die yatak odamda tam 4 parça dantelim var o kadar
bence dantelleri kaldır
eğer seviyorsan dantelleri o zaman azalt biraz

çok güzel eşyalrın modrn vitrinin içindeki tepsileri alabılırsın yerini daha cici şey koyabilirsin cnm

cok ciciymıs gule gule kullanmak nasıp etsın

ama o duvardakı 2 tane bakır tepsı gıbı sey olayı bozmus,
tek gozume batan onlar oldu eskı pusku duruyor e vın guzellıgını bozuyor

canım eşyaların güzel ama beni rahatsız edenlerı söylemek istiyorum
1) dantel yerıne mobılyalarına uygun çok şık boncuklu örtülerden serebılırsın
2) vitrinin için deki kitaplar ve tepsiler orda olmamalı hoş gözükmüyor
3) vitrinlerinden bırını konsolun ucuna koyabılırsın masandakı çiçek olmamış ama eşyalrın çok guzel bu degişikliklerle daha güzel olur dene göreceksin güzelim

canım salonun çok hoş...koltuklar süper..perde de güzel belki koltuğa yakın bir ton olabilirdi ama herşey şıkır şıkır görünüyor..bu arada bende modern tarz düşkünüyüm ama bir sürü dantel ve oya takımlarım var..canım annem onlarla çok uğraştı..el emeği göz nuru...ne kadar yapma istemiyorum desemde liseye kadar halletmişti zaten..ve o zaman dan kendime sözüm var...hepsini kullanacağım...çarşaf kenarlarım bile oyalı dantelli,birkaç nervresim takımım var öle...valla hepsini kullanıyorum...annem o kadar zaman harcadı kıyamam ben onun emeklerine...hazır çok güzel salon takımları var ama uzun bir süre Allah izin verirse kullanacağım....

dantellerin öyle sarkıtılması bana hoş gelmiyor

masanın üzerindeki örtünün de neden orda olduğunu anlayamadım

yani sadelikten yanayım ve göz yorulmasına sebep olacak herşeyden hoşlanmadığım için böyle yazdım cnm

ama zevk meselesidir sen beğeniyorsan önemli olan odur

canım çok güzel allahım huzurla sağlıkla
oturmayı nasip etsin mutluluklar a.s.

güzelim güle güle otur evinde.bende bazı arkadaşlara katılıyorum dantel sayısını azaltırsan oda daha hoş durabilir.bende de çeyizde dantel çok ama bir kaç tane annemin hatırına seriyorum.

X