Yeni evliyim burası benim salonum, yorum ve önerilerinize...

Hayırlı olsun güle güle oturun . Ben de zevkimi söylemeden edemeyeceğim tabii ki herkesin zevki farklıdır. Yeni evli olduğunuza göre gençsiniz diye tahmin ederek odayı biraz daha modernleştirmenizi söyleyebilirim. Ben olsam tüm dantelleri ( belki vitrindekiler kalabilir teke indirilerek.) ve masa örtüsünü kaldırırdım. Arkadaşlarında yazdığı gibi daha modern bir takım kullanırdım. Yemek masasının ortasında kalacak bir örtü kullanıp , çiçeği de kaldırırdım. Çok kocaman ve çok renkli , odanın sakin renklerine tezat olmuş. Bir de vitrinde sadeleştirme iyi olur. Özellikle tepsiler çok gereksiz geldi bana.

Ayy çok vıdı vıdı yaptım valla benim kaynanalığım beter olacak sanırım. :)

dantel örtüleri seviyorsun sanırım..ben olsam hiç dantel kullanmam ama yemek masası ve orta sehba üzerndeki örtüleri kaldırsanda yeterli olur..yemek masasının üstündeki kapatmış masayı küçük bi örtü olsa orta kısma mobilyanın güzelligi çıkar..orta sehbanada şöle güzel örtüler var tül ,kırinkıl örtülerden koysan daha hoş olur...görsellik algısı herkeste farklıdır.bu haliyle begeniyorsan böle kullan cnm..agız tatıyla oturmanız dilegiyle....

tatlı hayırlı ugurlu olsun evliligin ilk önce...eşyaların güzel.ama gerçek fikrimi istersen ki bu benim görüşüm ve zevkim sakın yanlış anlama salonda bir bogulma gördüm.çok eşyalı gibi.daha sade olsa daha iyi olacak sanki.birde dantel degil de farklı örtüler koyabilirsin bir arkadasımızın da dedigi gibi...koltuklar süper perdalae vitrin hepsi çok ama çok güzel.sadece vitrinin içini biraz rahatlatmalısın bence.öptüm canım saglıkla oturun...:1hug:

ömncelikle güle güle otur canım.gümüşlüklerdeki dantelleri teke indirirsen daha hoş olur.ayrıca gümüş tepsi çok odakta olmuş.onu kaldırırsan orta bölmeden daha hoş olur diye düşünüyorum. çeyiz gösterimi bitince danteller yerine krem veya altın renginde tül veya saten örtülerden örtersen daha modern bir görünüm yakalayabilirsin.masanı da mutfak masası gibi tamamıyle örtmesen,şimentabla boyunda bir sehpa örtüsü ile süslesen daha şık olur kanaatindeyim.bunlar detaylar tabi sana kalmış .önemli olan ağız tadıyla huzur içinde güle güle oturmak sıcacık yuvanda... Allah mutlu etsin tatlım...

koltuklarına bayıldım ne marka bide sorması ayıp kaca aldınız:ecrin_bebek: masa örtünü hemen değiştir bence hiç olmamışhihoyyytdantelleride çok kullanmışsın canım onnarıda azalt bence tepsiyide çıkar çünkü çok modern koltuk takımın var ve eşyalar modernliği bozmuş tabi bencea.s.

canım oncelikle allah mutlulugunuzu daim etsin..

oneri istediğin için yazıyorum.yemek takımın ve koltuk takımın harika.ilk olarak iki vitrini yanyana koyma birini bi tarafa oburunu baska tarafa baska yone koy,dantelleri toptan kaldır :)))) vitrin içindeki fazlalıkları da kaldır.. oooh be ev ferahlasın mobilya kendini gostersin. :)

tabi bunlar zevk meselesi sen boyle mutluysan canının istediğini yap,sonucta senin evin canım.

Bence dantel örtüleri ve masanın üzerindeki örtüyü kaldırmalısın , şimdi yeni çıkan boncuklu takımlardan alıp salonuna daha bir hava katabilirsin , ayrıca yine masa üzerindeki vazo hoş durmamış masa üzerine biraz büyük kalmış , onun dışında herşey çok hoş

canım ilk önce yuvanda mutluluklar dileyerek başlıyayım....çok çok güzel eşyaların,ama bir kaç değişiklikle çok daha güzelleşebilirler.tabiki bu sadece bir öneri...
ilk önce vitrin içlerini sadeleştir derim ben çünkü bence orası depolama gibi değilde teşhir için kullanılsa daha güzel olur.mesela şık biblolar olabilir içinde..
daha sonra masadaki örtü çok hoş ama daha küçük birşeyle değiştirebilirsin,vede o cam vazodaki çiçeği oradan kaldırıp yerde bir yerlerde kullansan dahada güzel olabilir sanırım...
en son olarakta bence evim güzel evim bölümüne diğer odaların resimleriyle birlikte ekleyip bu güzellikleri herkesle paylaş derim ve mutluluklar dilerim size.....

mobilyalar perdeler hepsi harika :içelim:
ama acıkcası ben vitrin dizaynını begenmedim
tepsiler danteller falan o modern havayı bozmus:nazar:
kaldır onları canım

güle güle kullan canım ama ben olsam dantelleri kaldırıp daha modern örtüler örterdim koltuğun önündeki masaya

ya evet arkadaşa katılıyoruma.s koltukların çok modern ama o danteller öldürmüş:bbo:
şöle modern şık boncuklu örtüler çok daha güzel olur bide ortadaki sehpanında üsütndeki kaseyi al yerine daha modern ve şık birşeyler koyabilirsin :içelim:
ama yinede çok güzel tatlım :1hug:yüce rabbim hayırlısıyla oturmayı nasip etsin inş.
darısı ve hayırlısı başımıza inş..:Saruboceq::teytey:

çok gzl canım ama sanki halını biraz daha uyumlu secseydin daha güzel olurdu.mesela krem agırlıkta siyah desenli.tabi bu benim görüşüm.

ben olsam masayada örtü örtmezdim ve üzerine büyük renkli çiçek yerine beyaz renkli küçük bir çiçek yada sadece vazo koyardim.

Vitrin ve koltuk takımın çok hoş ,modern bi havası var :kahve:

Ama danteller aşırı fazla bence...:nazar:

Vitrinin içine serdiğin dantelleri bire indirge :kahve:

Sonracıma o masa örtüsü de hoş durmamış,odadaki modern havayı bozmuş...şöyle daha modern bişiler serebilirsin canım ...ayrıca masanın üstündeki çiçeği de alsan fena olmaz hani :kahve:

Arkadaşlar hepinize iyi dilek yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederim a.s.Allah herkese evlerinde sevdikleri ve aileleriyle mutlu huzurlu oturmayı nasip etsin.
sevgili "türkiyem" öncelikle mutluluklar dilerim canım yemek takımı+koltuk takımı 4500-5000 ytl ye maloldu ama başka ürünleri de ordan aldığımız için tam olarak kaça geldi bilmiyorum
"gönülçelen" istanbul maskoda kendi tasarımlarını yapan bir iç mimar hanımın mağazasından aldık feyza mobilyadan canım, öpüyorum hepinizi.a.s.

oturma grubuna ve yemek takımına bayıldım canım Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin. ama çok dantel var sanki yaa

Arkadaşlar hepinize iyi dilek yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederim a.s.Allah herkese evlerinde sevdikleri ve aileleriyle mutlu huzurlu oturmayı nasip etsin.
sevgili "türkiyem" öncelikle mutluluklar dilerim canım yemek takımı+koltuk takımı 4500-5000 ytl ye maloldu ama başka ürünleri de ordan aldığımız için tam olarak kaça geldi bilmiyorum
"gönülçelen" istanbul maskoda kendi tasarımlarını yapan bir iç mimar hanımın mağazasından aldık feyza mobilyadan canım, öpüyorum hepinizi.a.s.

feyza mobilya aklımızda olsun.bana da lazım olacak inş. maskoda nerde tam yazarmısın?

X