Yeni evli çifte aile terörü

Bir evde yaşayıp bu aramalar süreklilik arz edince yine mutlu olur musunuz inşallah diyorum
Bir evde yaşayınca enterese ediyor mu etmiyor mu anlarsınız umarım
Bu söylediğiniz en kolayı
Ben kolay olanı seçmiyorum amacım kalp kırmadan sıkıntımı çözmek

Gitmeyin. Tarih verin. En erken ayin bilmem kacinda gelebiliriz. Planlarimiz var vs vs diyin. Her aradiklarinda acmayin. Mesgulum. Acil bi durum yoksa sonra ararim diyin. Aramayin.

Burda derdinizi kucumsemisler ama ben sizi anliyorum. Insanlari bu kadar bunaltmalari normal degil.

Polyanacılık yapıyormusuz.
Gercekten cok sıg.

yeni evliyken benzer durum yaşadım ben sizi hiç anlamıyorum vallahi
takmışsınız vefata ne demek ya sizin kardeşiniz ölse anneniz sizinle günlük konuşmak istese
kocanız kardeşini ben mi öldürdüm benimle oynaşacaksın yeni damadım annen uzak dursun dese napardınız
takmış diyor ya bi de yani bu kadar empati yoksunluğuyla bu yaşa iyi gelmişsin sen
hiç mi bir insanla paylaşımın olmadı tek çocuk musun bu kadar bencil ve kendin odaklı büyüdün

Kv kızını kaybetmiş yakın zamanda
Kötü hissediyor insan arıyor olabilir
Keşke böyle zamanlarda hor görmek yerine destek olunabilse.
Annemiz babamız özler arar
Birgün o aramalara muhtaç kalırız telefonumuz susar
Allah eksikliklerini göstermesin bence değerini bilin
Sadece konuşurken "saat 9dan sonra telefonu sessize alıyorum duymuyorum haliyle kusura bakmayın" dersin onlar da o saatlerde aramazlar böylece

Ararsa açmayın sizde
Gel dediğinde de bahane bulun
Eşin ne diyor bu duruma

peki ya annesiyle arasında kilometreler olanlar ne yapsın

bence iyi yönünden bak ben aramazsam beni arayan yok kendi annem babam bile ben aramazsam aramazlar

Akşam dokuz gayet makul bir saat yalnız. 22ye kadar aranır. Ayrıca ben annemi ablamı ve ablalarımı her gün ararım. Hatta bizim whatsapp grubumuz var oraya günaydın yazıyoruz ki sağlıklı olduğumuzu anlayalım diye. Aileyle irtibatta kalmak normal sizin tarzınız anormal. Ne olur 24 saatin yarım saatinde kayınvalideniz oğluyla siz anne ve babanızla konuşsa? Çok mu?

Babam bana çok düşkün bende onu çok seviyorum ama abartıyolar yakınmamım sebebi daha yeni evlendim bu kadar sık boğaz olmak bunaltıyor
Yeni evlenince ne oluyor, 24 saat mi seks yapıyorsunuz? Aradılar seks yapıyordunuz diyelim açmazsınız işiniz bitince dönerisiniz. Bunun için anne baba kırılır mı? Ayıp

Khomyuk kardeş olabilir miyiz? Bizde de var sabah whatsapp yoklaması. Herkesin “günaydın iyiyiz” yazdığını görmeden güne başlayamıyorum.

Khomyuk kardeş olabilir miyiz? Bizde de var sabah whatsapp yoklaması. Herkesin “günaydın iyiyiz” yazdığını görmeden güne başlayamıyorum.
Yani ben bu evlendim herkeşler bi bıraksın bizi, yeni evliyiz biz sevişcez durmadan sevişcez kafasını anlamıyorum. Bence evlenmek aileyi genişletmek. Kocamla da zaman geçiririm, sevişirim de ama annem babam kardeşlerimle de haberleşirim. Kocam var diye yarım saat bir saat anneme babama kardeşlerime ayırtmayacaksam da artık yazık bana ya.
Ben annemin babamın sesini duyunca mutlu oluyorum bi de ya. Onlar aramasa ben ararım.
Çok tuhaf geliyor bana bu kafa.

Konunun geneline bakarsan sadece konu sahibi değil çoğunluk aynı düşüncede. Çok enteresan gerçekten. Evlenince ailelerini siliyor herhalde insanlar. 25-30 sene bir arada yaşadığın, seni yetiştiren büyüten, kan bağın olan insanlarla nasıl bu kadar mesafeli, yabancı gibi olabilirsin aklım almıyor. Sevişiyorsan açmazsın telefonu, müsait olunca dönersin olur biter. Nedir bu yeni evliler tavşan gibi sürekli sevişir olayı anlamıyorum.

Bazı insanlar aşırı kocacı. Konu sahibinin ocaktaki ilk konusunda da kocasının arkadaşlarıyla buluşmasından şikayetçi. Kendi arkadaşlarıyla görüşmüyormuş. Evlenince arkadaş, eş dost, anne baba kardeş hepsini çöpe atıp kocacıımmm diye gezmeyi normalleştiriyorlar.
Herkesi ayrı seversin. Herkesin yeri başkadır. Koca başka arkadaş başka aile başka. Hepsinin yeri önemli. Anneyle kardeşle her şeyi dertleşmek, arkadaşlarla bazen dışarda buluşup konuşmak gülüşmek başka zevkler. Sadece kocamla dip dibe kimseyle görüşmeden vakit geçirsem kendim sıkılırım en başta.
Arkadaşlarımı annemi babamı da özlerim.
Herkesle paylaşım ayrı. Herkesten aldığın zevk başka.
Bu hafta mesela çocuğu ablama paslayıp ben arkadaşlarımla eşim arkadaşlarıyla ayrı ayrı takılcak. Çünkü özledim arkadaşlarımla muhabbet etmeyi.
Bana çok anormal geliyor bu yeni evliyim benle selamı sabahı kes kocam var benim kafası

Ben anlık gelen bir düşünceyle eşimle şehir dışına çıkınca babam bana neden haber vermediniz önceden deyip trip atmıştı. Evliliğimin üçüncü yılında. Eğer bir planı varsa önceden söylemesi gerektiğini söyledim. Annem de yapıyorsun gençler gezmeye gitmiş hesap mı verecekler koca insanlar deyince babam geri vitese takmıştı Ailenize söyleyebilirsiniz. Anne yada babanız, hangisiyle daha çok yakınlık ve muhabbetiniz varsa, nazınız geçiyorsa, ona söyleyebilirsiniz. Hatta kv nin benzer istekleri olduğunu, sırayla ziyaret ettiğinizi vs bir şekilde kırmadan izah edip çözebilirsiniz. Benim kv masum, ben evlenir evlenmez memlekete gitti. Haftada 1 telefonla konuşuyorum. Bazen oğlunu bana satıp gitmiş gibi geliyor. Allah herkese anlayışlı kv kp versin

İnsan sosyal bir varlık. Etrafımızdaki diğer insanlarla iletişim içinde olmazsak insanlığımızı kaybederiz.

Bu tipler günün birinde boşanma eşiğine gelindiğinde ya da allah korusun eş kaybedildiğinde depresyondan depresyona giriyorlar, kendilerini kaybediyorlar. Çünkü etraflarında kimse kalmamış oluyor o süreçte, yalnız kalıyorlar.

Bir de yakın kaybı yaşayınca insanın bakış açısı değişiyor sanırım. Benim değişti en azından. Babamı kaybettikten sonra hayat felsefem “son gün gibi yaşa” oldu. Eskiden de kırmazdım insanları kolay kolay ama şimdi daha bi sakin daha bi yumuşak daha çok aileye düşkün oldum. Ömür dediğin pamuk ipliğine bağlı. Onlar gittiğinde niye aramadım, sormadım, yapmadım diye üzülme; sen gittiğinde yaptığın iyi şeylerle hatırlan diyorum kendime.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…