Yeni evli çifte aile terörü

6 ay evliliğin icinde görümce vefat ediyor,siz geze geze mi dönüyorsunuz akrabaları?Yani kızı vefat etmis kadının size sarması normal bence.
Aa ben orayı atlamışım. Gerçekten yazık ya. Biraz daha anlayışlı olunabilir. Kadının yapısı belki müdahaleye müsaittir ama en azından biraz kızını kaybetmesine saygı duyulmalı. Vefat bambaşka bir şey..

Ne gibi bir akıl verebiliriz size anlamıyorum ki. Bahsettiginiz kisiler 1. Derece aileniz. Huylarını siz biliyorsunuz açmayın ertesi gün dönün telefon sessizdeydi dersiniz olur biter.

Çıkın şu yeni gelin triplerinden. Neymiş 9 da aranmazmış. Ne zaman seks yapıp ne zaman cay icip yemek yediginizi nerden bilsin insanlar müsait degilsen meşgule at geç yani..

Off çok sıkıcısınız gerçekten

Bana acımasızca geldi.
Konu arasında bu arada esimin ablası vefat etti diyip gecilmesi
Kızı ölmüs kadının boru mu
Allah rahmet eglesin.
Evladını kaybetmis kadına bizi arama demek ne bilim ,en azından belli bi süre alttan alınır.

Kadının evladı vefat edeli en fazla 4 ay olmuş ya. Eşinizin onu sık sık araması lazım asıl. Kadın belki içindeki acıyla böyle baş ediyor.
Sizi arayıp niye sinirini bozuyor onu anlamadım anlayamam da ruh halini.
Çok zordur ya offff

Eşinizin ailesi hakkında yorum yapmayacağım tabiki de sevmek ve sürekli aramak zorunda değilsiniz. Kendi ailenize karşı acımasız buldum sizi. Yok bunaldım ettim falan. Her gün 1dakika ayırıp aramak çok mu zor? Umarım yaşamazsınız ama gün gelir hastane kapısında anne babanızı beklerseniz keşke her gün arasaydım, gitseydim dersiniz. İlerde sizde anne olacaksınız. Onları anlamaya çalışın bence.

Benimde kayinpederim böyle. Gece 12de bile arar ve o telefon acilmazsa acana kadar arardi beni ayri eşimi ayri. Esim 5de işten cikardi babasiyla konusarak girerdi eve hosgeldin bile diyemezdim, yilbaşi 12de arar birbirimizin yilbaşini bile kutlayamazdik öyle sabah aksam arardi. 1 sene böyle gitti bu en son esimle konustum babasi sürekli yanimizda gibiydi babasina durumu güzelce anlatmasini rica ettim ve eskisi gibi arayip canimizi sıkmıyor. Sende kendi esinle konus kirmadan durumu izah etsin kendi ailenlelede konus kirmadan güzellikle. İnan konusmazsan anlamazlar evliligimizin ilk 1 senesi böyle gecti ve ben cok mutsuzdum bu yüzden sürekli.

Vefat eden abla detayını bilmeseydim farklı düşünecektim aslında. Ama kadın üzüntüden kederden ne yaptığını bilmiyordur şimdi. Belki sizi kızı yerine koyuyor. Ben de kayınvalidem ile mesafeli olmayı tercih ettiğim için can-ciğer olun diyemiyorum. Ama en azından acısına alışana kadar biraz ekstra yakınlığı esirgemeyebilirsiniz.

Hiçde kızı yerine koysa telefonunda gelin olarak kayıtlı olmam. Ayy lütfen abartmayın

Evet çokça açık bende bundan rahatsızım ya .
Saygısızlık yaptığımızı düşünmüyorum ölümlü dünya sonuçta yapacak bir şey yok onun dizinin dibinde oturup aylarca yasmı tutmalıyım nedir yani bende çiçeği burnunda taze gelinim 6 yıl beklemişim çok farklı yerlere çekiliyor konu ayıptır

Hiçde kızı yerine koysa telefonunda gelin olarak kayıtlı olmam. Ayy lütfen abartmayın
Ne alaka ya? Telefonunda ne diye kayıtlı olduğu mu yer belirliyor. Bende herkes isim soyisimle kayıtlı mesela. Abartmayınmış, ananız babanız kardeşiniz sağ mı, kayıp acısını bilir misiniz, abartmayınmış. Sizi insan yerine koyup arayanda kabahat.

Çiçeği burnun da gelin hanım. O kadının yaşadığı acıya saygınız yok belli.
Ama şu da var kimse doğurduğu çocuğunu ararken bir başkasından izin alcak değil.

Insan eşinden biraz cekinir ya..
Ayni yatağı paylaştığın adamın kardeşine bu ifadeler... yada adam nasıl biriyle evli farkında mı?
Çok tas kalplisiniz çok..

Cicegi burnunda taze gelin hanımefendi. Meşgule atın, musait degilim anne, seni sonra ararım baba , duymamışım telefonu vs birsuru sayarım bunu bile kendine dert ediniyorsunuz inşallah 6 ay sonra burunda çiçek falan kalmayınca eşim şunu bunu dedi diye konular açıp da ben neleri dert ediyormuşum demezsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…