Yeni Acemiler Buraya

ya canım ikiside çalıştığı için mecburen bebeğe bakacak biri lazım onlara yani konu babama kadar gitti zorunluymuşum gibi davarnmaları beni çıldırtıyo ben yapmadım çocuğu doğuran kadın otursun baksın..abimde pısırıklığı beni çileden çıkarıyo demiyo ki onun zaten sorumluluğu var ne diyosun sen demiyo karısına ya

iki elif oldu desene bizde dertleiyoz daha doğrusu ben anlatıyorum elifcim sağolsun dinliyo yorum yapıyo

katlıyorum canım ama insan o an o kadar pozitif olamıyo galiba ama bak bebek gelecekmiş bence sıkma canını o tatlı sey herseyi halleder:)

gelinin kız kardeşi falan yokmu ya da annesi

ben aslında bebekleri çok severim ama abimin eşinden hoşlanmıyorum o da aynı şekilde benden ...ama abimin bunu görmemesi o insanın tüm yükünü bana yüklemesi ve onunla aynı evi paylaşmamı istemesi bile yanlış..bu güne kdar o kadar çok şeyi görmemzden geldimki artık kaldıramam

ahhhh merve ah ya abinde çoook şaçmalıyor artık ya canım sizde aklı başında biri yokmu bu işe bir dur desin ya halan baban ablan baban ne diyor başka abin yokmu

yok canım babam asla göndermem çocuk hasta olsa senden bilcek diyor ama gerizekalı mecbur diyip duruyo sanki köleyim yarın herkesi toplayıp konuşcam ya bu işi halledecekler yada benim sevdiğim var kusura bakamayın hiçbi yere gitmiyorum dicem biraz tartışma çıkar ama o dengesizle yaşamakatan iyidr yine

gelinin ablası çokkk hatta biri gayet uygun ama inatla beni zorluyolar canım

anlasamıyoruz diyorsun aynı evde yasarsanız mutlaka huzurszlk cıkar.abinde etkilenir bunu düsünemiyormu acaba ya da abinin düsüncesi ne.sahsen ben dogum yapsam anlasamadıgım biri bakacak diye neden istiyim ki benim çocuguma bu işte bi fesatlık var gibi ya da baska bir sey düsüncelerini iyice öğrenmek lazım

ya kızlar bende yarın erkek arkadsımın ablasına gidicm sevgilimn sogum günü için süpriz hazırladık da pasta yanına kurabiye tarzı birsey yapmak istiyrm birseylr tavsiye edebilirmisinz.biraz üzgünsünüz galiba ama kafama takılıyo sıkılarak rica ediyrm

abim biraz salak inatla bizi çok sevdiğini söylüyo ama buraya geldiklerinde yüzümüze bakmıyo ama herşeyede bi bahanesi var şimdide işi düşünce halası halası diyip duruyo abimde gerçekten sevdğni sanıyo

merve canım sıkma bu kdar kendini bence biraz zmnla halolur hersey eylülde demiş sanırım o zmna kdr daha cok sey değişir takma fazlaa

yok canım nedn sıkılıyosun sonuçta sadece benim hakkımda konuşmamz gerkmiyo..bence un kurabiyesi yap derim çok güzel oluyo tutturabilirsen yada ben sevdiğim için bana öyle geliyo:)

kız bwn olsan varya baden yengemde beni sevmiyor buna çok sevinmiş gibi yaparım kendi silahlarıyla vururum iyi bende gelirim zaten sıkılmıştım derim bebei uyuturum keyfime bakarım dedim bak ozaman seni evinde istermi bak canım oda seni sevmiyor kendini başta kötü ediyorsun o gelse belki rahat edemeyecek belki sıkılacak gidecek gelen giden olucak kalabalık lohusa kadın sıkılır ama sen tepki verirsen dediğin gibi inat yapacak başına kalacka sen yinede tepki verme yazık ol garibani oyna etrafındakiler senden yana olsun bak benim abim melek gibidir ama ben ona bu gün bir şey için yok desen beni siler yani tatlı dil boşuna dememişler ahh yılanı deliğinden çıkarır bak bir dene ya karekterin değil belki rol yapmak ama bir dene bakalım ne olacak hata sendemi belli olur ne kadar haklı olursan ol kendi ifade şaklin sen haksız ediyor ve sen üzülüyorsun

katılıyorum canım

yok canım nedn sıkılıyosun sonuçta sadece benim hakkımda konuşmamz gerkmiyo..bence un kurabiyesi yap derim çok güzel oluyo tutturabilirsen yada ben sevdiğim için bana öyle geliyo:)

bende onu yapma düsünmüstüm suanda biliyomusn aklımdan gecyodu erkek arkdsm bnden kakolu kurabiye istemisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…