Yeni Acemiler Buraya

en kötü evlilik bekarlıktan iyidir ben çok güzel bir bekarlık yaşadım dolu dolu ama bilmiyon eşim eve geldiğinde benim bütün yorgunluğun gidiyor bide özgürsün ayy geç kaldım demek yok eşin yanın geri kimseyi ilgilendirmiyor inşallah sende bu duyguları çabuk yaşarsın ya halan birşey yapamazmı sevgilini biliyormu halan

iyi geceler özlemcimm..elifcim halam herşeyi biliyo teyzemler amcamlar hepsi herkes hatta abimde bliyo merve eren yazan biblomu bulup kırdı dengesiz..ama dediğim gibi kimse sorumluluk almak istemiyo ablam bile çünkü ben gidnce bu evin sorumluluğu bölüncek kimsede bunu istemiyo işine gelmediği için

şuan ablamlar burda o okula gidiyo yiğenime ben bakıyorum ev zaten bana gelecek ay tam zıt olduğum yengem geliyo onun doğumuyla ev işi şu bu valla evli olsam bundan rahat olurdm kesin

daha doğurmadımı ama bak bence seninle onun arasında bir bağ oluşacak ve sana o yardım edecek görürsün sen sadece oluruna bırak gör

babn ne den evlenmiyor evlensin sende rahat edersin

herkes ister ee ne olacak sen belki birden evlendin ozaman ne yapacak baban işte bizde hayata bekar bırakmazlar erkeği yaşı kaç olursa olsun istesin yada istemesin mutlaka evlendirirler

allah yardım eder sen bütün fırsatları değerlendireceksin halanıda yengenide ablanıda hepsini

dene ben hayatla ve evliliğimde bütün fırsatları değerlendirdiğim için çok başarılıyım bak canım yaa uff ne yapabilirki deme kurnaz ol işini bil sen nasıl birisin biliyormusun sen göründüğün gibisin için dışın bir hile fesatlık bilmesin ne yin varsa dilinde ve onun için böylesin aslında biraz kafanı kullansan güçlü görünmeyi bıraksan herşey güzel olur bak canım zavallıyı oynamak sana zor geliyor demi hep bir savunma içindesin ama içi dünyan senin çok farklı için nekadar ezilmişse sen okadar sert oluyorsunne kadar acı çekersen okadar diş gösteriyorsun böyle değilim deme bir düşün aslında böylesin

aslında senin gerçekten gerçek anlamda konuşmak isterim bir ara bence senin böyle tarafsız acıkca konuşacak birine ihtiyacın var senin hatanıda doğrunuda yüzüne söyleyece hatta kızacak hatta güldürecek bakalım artık ..tama canım yatalım iyi geceler tatlımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…